26 maja 2012, 17:30 - P?o?sk - 31 kolejka IV ligi.
T?cza 34 P?o?sk - Huragan SKOK Wo?omin 0:3 (0:1)

Bramki: St?pie? '35, Ndakiza '72, St?pie? '85.

Sk?ad T?czy: Dudek - Sebastian Jadczak, Stawicki, Mariusz Unierzyski, Micha? Bogucki - Robert Jadczak, Jaros?aw Unierzyski, Kudelski, Pa?ka (40' Marcin Bogucki) - Piekarzewski (80' Ferski), Przewdziecki.
Rozszerzona zawartość newsa

Sk?ad Huraganu SKOK: Ratajczyk - M?czkowski, Górski, Herman, Fogler - Biernacki, Grodzki, Bajkowski (46' Jarz?bski), Koz?owski (80' Kingsley) - St?pie? (85' Wi?ch), Ndakiza (90' Gajewski).

Zdaniem trenera Andrzeja Prawdy:
Troch? trudny, graj?cy pod presj? gospodarz. Pora?ka przybli?a?a P?o?sk do spadku. W jakim? sensie grali?my dla s?siadów z Marek. Przeciwnik si? mocno zmobilizowa? i odkurzy? oldbojów. Nasi pi?karze zagrali jak twardzi pokerzy?ci na trudnym boisku i wykazali si? m?dro?ci? pod wzgl?dem szybko?ciowo-taktycznym. Przy odrobinie lepszej skuteczno?ci mog?o by? dla nas 3:0 po pierwszej po?owie.

W drugiej po?owie Gigi dosta? pi?k? na 35-tym metrze, zgubi? obro?ców i po rogu strzeli? na 2:0. W 80 minucie Damian Jarz?bski nie trafi? pomimo pustej bramki i le??cego bramkarza. Wynik meczu ustali? Arkadiusz St?pie? uderzaj?c w d?ugi róg w 85 minucie. Powolutku my?limy o ko?cu sezonu, jednak chcemy do ko?ca punktowa?. Ze swojej strony deklaruj? ch?? wspó?pracy tak?e w przysz?ym sezonie.