29 pa?dziernika 2011, 13:00 - Wo?omin - 14 kolejka IV ligi
Huragan SKOK Wo?omin - T?cza 34 P?o?sk 4:1 (1:1)

BRAMKI: 13', 47' Bednarczyk, 68' Górski, 81' Zasadzi?ski - 26' R. Jadczak.

Sk?ad Huraganu SKOK: Krawczyk – Tokarz, Górski, Kingsley, Piwko – Wojdyna, Bednarczyk, Iwanowski (46' M?czkowski), Jarz?bski (46' Zasadzi?ski) - Koz?owski (85' Jaczewski), St?pie? (77' Ndakiza).

Sk?ad T?czy: Wójcik – Sebastian Jadczak, Robert Jadczak, Mariusz Unierzyski, Za?ustowicz, Sebastian Iwanicki, Kudelski, Jaros?aw Unierzyski, Piekarzewski, Kuci?ski, Federczyk (82' Mateusz Iwanicki).
Rozszerzona zawartość newsa

Do pierwszej gro?nej sytuacji dosz?o w 5 minucie – Arkadiusz St?pie? do?rodkowa? z lewego skrzyd?a do Karola Bednarczyka, który niestety przestrzeli?. W 9 minucie znowu mia?a miejsce akcja Huraganu, kiedy to Damian Jarz?bski wykonywa? ro?ny i Marek Wojdyna celowa? nad poprzeczk?. Na zmian? wyniku nie trzeba by?o d?ugo czeka?, poniewa? ju? w 13 minucie precyzyjna g?ówka Bednarczyka po kolejnym rzucie ro?nym, da?a Huraganowi prowadzenie 1:0. Pi?? minut pó?niej na silne uderzenie zza linii pola karnego zdecydowa? si? St?pie?, ale pi?ka minimalnie przelecia?a obok lewego s?upka. Do nast?pnej klarownej okazji dosz?o w 23 minucie – Kingsley dostrzeg? i idealnie poda? z daleka do St?pnia, lecz jego uderzenie pad?o ?upem bramkarza T?czy. 26 minuta spotkania przynios?a wyrównanie – graj?cy trener go?ci Robert Jadczak egzekwowa? rzut wolny, dostrzeg? dziur? w murze i dok?adnym, plasowanym strza?em z ostrego k?ta, trafi? w lewy, d?ugi róg na 1:1. W 29 minucie po akcji inicjowanej przez Bednarczyka i Przemys?awa Górskiego, niecelnie g?ówkowa? Pawe? Iwanowski. Cztery minuty pó?niej pi?karz T?czy próbowa? postraszy? Micha?a Krawczyka, pot??nym uderzeniem zza linii pola karnego, jednak futbolówka poszybowa?a obok lewego s?upka. Do ostatniej godnej uwagi sytuacji z pierwszej po?owy, dosz?o w 36 minucie, kiedy to po soczystym strzale Wojdyny z dystansu, pi?ka zmierza?a w okolice poprzeczki i Damian Wójcik zosta? zmuszony do interwencji i wybicia jej na rzut ro?ny.

W drugiej po?owie zarysowa?a si? jeszcze wyra?niejsza przewaga pi?karzy Huraganu SKOK. Ju? dwie minuty po wznowieniu Bednarczyk podwy?szy? na 2:1. Zacz??o si? od do?rodkowania Mateusza Tokarza z rzutu wolnego i do pe?ni szcz??cia wystarczy?a celna g?ówka. W 68 minucie ro?ny wykonywa? Jakub Zasadzi?ski i po g?ówkowaniu Górskiego, pi?ka ugrz?z?a w lewym rogu bramki go?ci. Da?o to 3:1 dla miejscowych. Na kwadrans przed ko?cem meczu, próba strzelecka Sebastiana Koz?owskiego sko?czy?a si? trafieniem tylko w praw?, boczn? siatk?. W 78 minucie mia? miejsce kolejny ro?ny, po którym Wojdyna niewiele przestrzeli? nad poprzeczk?. 81 minuta przynios?a czwart? bramk? dla Huraganu – Bednarczyk poda? na prawe skrzyd?o do Zasadzi?skiego i ten skutecznie uderzy? w lewy, d?ugi róg. Cztery minuty pó?niej przed szans? zdobycia pi?tej bramki stan?? Koz?owski. Futbolówka po jego strzale z wolnego lecia?a pod poprzeczk?, jednak Wójcik z wielkim trudem zdo?a? to obroni?. Przed ko?cowym gwizdkiem z letargu wybudzili si? pi?karze z P?o?ska, czego efektem by? odwa?ny rajd, a nast?pnie uderzenie Mateusza Iwanickiego, które zosta?o pewnie obronione nogami przez Krawczyka.

W sobotnim pojedynku miedzy s?upkami stan?? Micha? Krawczyk. Zmiana ta zosta?a podyktowana min. nieobecno?ci? Dariusza Matusiaka na treningach w mijaj?cym tygodniu. Trzeci raz z rz?du w meczu ligowym, linia obrony zagra?a w ustawieniu bez Bartosza Grodzkiego. Ten solidny obro?ca dozna? zerwania wi?zade? w kolanie, w czasie spotkania pucharowego z koby?kowskim Wichrem. Pi?karz ma ju? wyznaczony termin zabiegu w jednym z warszawskich szpitali i z pewno?ci? nie wyst?pi do ko?ca tej rundy, a by? mo?e i d?u?ej.