Huragan SKOK Wo?omin - Wis?a II P?ock 1:0 (1:0)
1 pa?dziernika 2011, 11:00 - Wo?omin - 10 kolejka IV ligi

Sk?ad Huraganu SKOK: Krawczyk – M?czkowski, Górski, Grodzki, Piwko – Wojdyna, Kingsley, Bednarczyk, Jarz?bski (70' Zasadzi?ski) - Koz?owski (77' Ndakiza), St?pie? (70' Jaczewski).

Sk?ad Wis?y II P?ock: Kwiatkowski - Dr??ewski, Skumórski, Bie?kowski, Pielak - Hiszpa?ski, Zagurskas (15' Domeradzki; 62' Koryto), Adamczyk (45' Mitura), Sta?ski, Jaro? (55' Synowicz) - Kustra.
Rozszerzona zawartość newsa
01 pa?dziernika 2011, 11:00 - Wo?omin - 10 kolejka IV ligi

Spotkanie ?mielej rozpocz?li go?cie - w 2 minucie dosz?o do zamieszania w polu karnym, Przemys?aw Górski przeci?? podanie, ale Wi?lakom uda?o si? strzeli? niedaleko lewego s?upka. 7 minuta przynios?a nieceln? g?ówk? Karola Bednarczyka, po wykonanym rzucie wolnym. Dwie minuty pó?niej wolny egzekwowali przyjezdni, jednak pi?ka trafi?a prosto w nogi pi?karzy Huraganu. W 12 minucie ?wietnym wyczuciem wykaza? si? Micha? Krawczyk i sparowa? gro?ne uderzenie ?ukasza Sta?skiego. Kolejne dwie akcje równie? nale?a?y do pi?karzy z P?ocka i tym razem Krawczyk stan?? na wysoko?ci zadania. W 15 minucie klarown? sytuacj? mia? Arkadiusz St?pie?, lecz po podaniu Marka Wojdyny minimalnie chybi? obok lewego s?upka. Minut? pó?niej kontr? przeprowadzili go?cie, ale Jakub Kustra celowa? nad poprzeczk?. 20 minuta przynios?a akcj? meczu - na strza? z osiemnastu metrów, z prawej nogi zdecydowa? si? Rafa? Piwko i po chwili pi?ka pi?knie wyl?dowa?a pod poprzeczk? w okolicach prawego, górnego rogu. 1:0 dla Huraganu SKOK. Trzy minuty pó?niej nast?pi? popis mo?liwo?ci Micha?a Krawczyka, który wybroni? dwie próby strzeleckie Kustry. W 25 minucie dosz?o do dwójkowej akcji - Sebastian Koz?owski przerzuci? pi?k? z lewego skrzyd?a na prawe, gdzie dobrze ustawiony Marek Wojdyna strzeli? nad poprzeczk?. Od tamtej sytuacji min??y dwie minuty i Damian Jarz?bski poda? Arkadiuszowi St?pniowi, jednak ten uderzy? obok lewego s?upka. Po chwili Koz?owski dogra? St?pniowi i sko?czy?o si? tylko na poprzeczce. Od 40 minuty znowu uaktywni? si? Koz?owski - najpierw idealnie do?rodkowa? St?pniowi, lecz ten celowa? minimalnie przy lewym s?upku. Nast?pnie Koz?owski uderzy? na bramk? Marcina Kwiatkowskiego w praw? stron? i dobi? w ?rodek, niestety bez efektu bramkowego. W ostatniej minucie pierwszej po?owy, arbiter nie uzna? bramki Kingsleya dla Huraganu.

W drugiej cz??ci meczu tempo gry nieco przygas?o. W 53 minucie prób? podwy?szenia wyniku podj?? po trójkowej akcji Wojdyna, ale troch? przestrzeli? przy lewym s?upku. Minut? potem St?pie? uderza? bardzo niecelnie po ziemi, obok lewego s?upka. 65 minuta przynios?a kolejn? nieuznan? bramk? - s?dzia dopatrzy? si? pozycji spalonej St?pnia, po dwójkowej akcji z Koz?owskim z kontry. Oko?o 71 minuty skutecznymi interwencjami popisa? si? najja?niejszy punkt Huraganu w tym meczu - Micha? Krawczyk, który to obroni? strza?y Kustry. Pod koniec spotkania form? Krawczyka sprawdzi? jeszcze Damian Dr??ewski, lecz by?o to uderzenie prosto w r?ce. Ostatnim akcentem tego pojedynku by?o podanie Gigiego na lewe skrzyd?o do Wojdyny, jednak próba strza?u z pierwszej pi?ki zako?czy?a si? niepowodzeniem.