Huragan SKOK Wo?omin - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:0 (0:0)
31 sierpnia 2011, 17:25 - Wo?omin - 4 kolejka IV ligi

BRAMKA: 90' (+3) Zasadzi?ski

Sk?ad Huraganu SKOK: Matusiak - M?czkowski, Górski, Grodzki, Tokarz - Jarz?bski (68' Piwko), Bednarczyk, Iwanowski, Wojdyna (81' Zasadzi?ski) - Koz?owski (63' Jaczewski), St?pie?.
Rozszerzona zawartość newsa

Mecz rozpocz?? si? z 25-minutowym opó?nieniem.

Pierwsze 10 minut meczu to chaotyczna i pozbawiona pomys?u gra w wykonaniu obu zespo?ów. Dopiero w 12 minucie na pierwszy strza? decyduje si? Arkadiusz St?pie?, ale pi?ka trafia wprost w r?ce bramkarza przyjezdnych. Minut? pó?niej prób? zmiany wyniku podejmuje Pawe? Iwanowski, której efektem jest sparowanie pi?ki na rzut ro?ny przez Rafa?a Rakowieckiego. Kolejna akcja jest kontynuacj? wspomnianego ro?nego – pi?k? przejmuje Sebastian Koz?owski i trafia w praw?, boczn? siatk?. W 18 minucie uaktywnia si? Karol Bednarczyk, lecz jego strza?-podanie l?duje w r?kach Rakowieckiego. 22 minuta to najpierw wrzutka Koz?owskiego z prawego skrzyd?a, a nast?pnie próba uderzenia autorstwa St?pnia, po której pi?ka poszybowa?a nad poprzeczk?. W 24 minucie dochodzi do pierwszego, gro?niejszego strza?u go?ci, jednak futbolówka po rykoszecie wychodzi na ro?ny. Siedem minut pó?niej znowu daje o sobie zna? Ostrovia – po rzucie ro?nym dla Huraganu SKOK, go?cie decyduj? si? na kontr?, lecz strza? jednego z ich pi?karzy mija prawy s?upek. 33 minuta przynosi kombinacyjne uderzenie z obrotu, w wykonaniu Sebastiana Koz?owskiego. W 41 minucie rzut wolny wykonuje Marek Wojdyna, jednak pi?ka przelatuje nad poprzeczk?. Minut? pó?niej Karol Bednarczyk odgrywa do Wojdyny i ten znowu próbuje szcz??cia strzelaj?c nad poprzeczk?, tym razem z prawej strony.

Druga ods?ona rozpoczyna si? od strza?u go?ci (typowego do statystyki) z po?owy boiska, po wznowieniu. Jego efektem jest pewne wy?apanie pi?ki przez Dariusza Matusiaka. W 47 minucie Damian Jarz?bski podejmuje prób? do?rodkowania do dobrze ustawionego w polu karnym Marka Wojdyny, ale Rafa? Rakowiecki skutecznie przerywa lot futbolówki. Nastaje 57 minuta i swoj? okazj? ma Pawe? Iwanowski, jednak jego strza? z wolnego trafia prosto w mur. Dwie minuty pó?niej nad poprzeczk? celuje Karol Bednarczyk. W 78 minucie nast?puje ostrza? bramki Ostrowi Mazowieckiej – najpierw Mateusz Jaczewski, potem dobitka Marka Wojdyny, lecz pi?ka pada ?upem bramkarza przyjezdnych. Kiedy wydawa?o si?, ?e jest pozamiatane i obie ekipy pogodz? si? podzia?em punktów, dochodzi w 93 minucie do ol?nienia i akcji meczu – Mateusz Jaczewski przeprowadza odwa?ny rajd skrzyd?em, precyzyjnie dogrywa do dobrze ustawionego Jakuba Zasadzi?skiego i ten pewnie uderza w lewy róg bramki go?ci na 1:0. Na stadionie w?ród miejscowych zapanowa? sza? rado?ci, a w?ród go?ci zaskoczenie i z?o?? z powodu pozbawienia niemal pewnego punktu.

Po czwartej kolejce spotka? w grupie pó?nocnej IV ligi, Huragan SKOK maj?c rozegrane trzy spotkania, zajmuje w tabeli czwarte miejsce z dorobkiem siedmiu punktów. Liderem jest zespó? Kasztelana Sierpc, który obok M?awianki M?awa nie straci? jeszcze punktów. Stawk? zamykaj? dru?yny Marcovii Marki oraz Amatora Maszewo, maj?ce odpowiednio cztery i trzy pora?ki na koncie.