19.03.2016, 11:00 – Wo?omin – 14. kolejka A-klasy Warszawa I
Huragan II Wo?omin – Kamionek Warszawa 0:0

?ó?te kartki (Huragan): Zar?ba, Tr?bi?ski, Bloch

Huragan II: Chrostowski – Bloch, J?ka?a, S. Radzki, ?ebrowski (46' Milewski), Zar?ba – Manaj, L?gas, Trzonkowski – O?dak, Wróblewski
Rozszerzona zawartość newsa

Pomeczowa wypowied? trenera Piotra Krzemienia:
To by? z jednej strony zwyk?y, normalny mecz jakich wiele w A klasie. Mecz wyrównany, mecz walki. Z drugiej strony spotkanie by?o o tyle nietypowe, ?e w pierwszych 15. minutach Kamionek móg? strzeli? 2-3 bramki, potem przez jakie? 45 minut nie dzia?o si? nic, a w ci?gu ostatniej pó? godziny „usiedli?my” na przeciwnikach, cisn?li?my ich straszliwie, mieli?my 6-7 okazji do strzelenia bramki.

Co dodatkowo cieszy, sposobno?ci tworzyli?my sobie zarówno z akcji, jak i ze sta?ych fragmentów. Natomiast nasza skuteczno?? by?a, niestety, zerowa. Mo?na zatem albo martwi? si?, ?e nie uda?o si? strzeli? bramki w meczu, w którym zdecydowanie przewa?ali?my i byli?my lepszym zespo?em, albo cieszy? si?, ?e zagrali?my „na zero” z ty?u oraz, ?e stwarzali?my sobie du?o sytuacji podbramkowych.

Bior?c pod uwag?, ?e by? to pierwszy mecz rundy wiosennej, z odrobin? przebudowanym sk?adem, to ja jako trener jestem zadowolony zarówno z wyniku, jak i ze sposobu w jaki grali?my. Oczywi?cie niedosyt jest, poniewa? jak si? ma tyle sytuacji, to przynajmniej jedn? powinno si? wykorzysta?, ale powtarzam, ja jestem po meczu zadowolony. Dodatkowo taktycznie, jako dru?yna, grali?my lepiej ni? pod koniec rundy jesiennej. S? zatem powody do lekkiego optymizmu. Cho? oczywi?cie jeszcze mnóstwo pracy przed nami…