Bez punktów w Wyszkowie i fatalny kiks pod koniec meczu
22 pa?dziernika 2011, 15:00 - Wyszków - 13 kolejka IV ligi
Bug Wyszków - Huragan SKOK Wo?omin 2:0 (1:0)

BRAMKI: 29' Rowicki, 87' Tokarz (bramka samobójcza).

Sk?ad Huraganu SKOK: Matusiak – Tokarz, Górski, Kingsley, Piwko – Wojdyna (67' Zasadzi?ski), Bednarczyk, Iwanowski (46' M?czkowski), Jarz?bski (67' Bieniak) - Koz?owski (75' Ndakiza), St?pie?.

Sk?ad Bugu: Derejko – Wajdzik (90' Szajczyk), Chalski, Chukwuemeka, Wróbel – Herman, Elota, Wo?niak, Ko?akowski (65' Sochocki), Kowalczyk (75' Szala) – Rowicki (87' Kami?ski).
Rozszerzona zawartość newsa

Akcja otwieraj?ca spotkanie nale?a?a do gospodarzy, w której to Micha? Herman trafi? obok prawego s?upka. W 4 minucie refleksem wykaza? si? Kingsley i odebra? pi?k? po gro?nej sytuacji Bugu w polu karnym. 21 minuta przynios?a niebezpieczne wykonanie ro?nego przez miejscowych pi?karzy, jednak obro?cy Huraganu zachowali czujno?? i wybili futbolówk?. Pi?? minut pó?niej zawodnik Wyszkowa zdecydowa? si? na strza? ze ?rodka, który szcz??liwie min?? poprzeczk?. W 29 minucie licznie zgromadzenie kibice doczekali si? gola – precyzj? wykaza? si? najlepszy snajper Bugu, Adrian Rowicki i skutecznie przymierzy? na 1:0 po d?ugim, prawym rogu. Blisko kwadrans przysz?o czeka? na kolejn? gro?niejsz? sytuacj?, kiedy to jeden z czarnoskórych pi?karzy Bugu dosta? idealne podanie ze skrzyd?a i uderzy? nad poprzeczk? bramki strze?onej przez Dariusza Matusiaka. W ostatniej minucie pierwszej po?owy, Matusiak zdo?a? odbi? pi?k? w sytuacji sam na sam. Nast?pnie Arnold Ko?akowski poprawi?, próbuj?c trafi? przy lewym s?upku. Próby te spe?z?y na niczym. Ta cz??? meczu nie powali?a na kolana – Huragan SKOK nie stworzy? w tym czasie ani jednej klarownej sytuacji strzeleckiej, natomiast gospodarzom mimo przewa?ania brakowa?o pewno?ci w grze.

Po wznowieniu do roboty wzi?li si? pi?karze Huraganu SKOK. B?yskawiczn? akcj? w polu karnym przeprowadzili Sebastian Koz?owski i Arkadiusz St?pie? – pierwszy poda? idealnie w tempo drugiemu, a St?pie? problematycznie uderzy? przy lewym s?upku i ?ukasz Derejko ledwo z?apa? pi?k?. Chyba najlepsza okazja dla Huraganu mia?a miejsce w 55 minucie, kiedy to Damian Jarz?bski nie wykorzysta? dok?adnego zagrania St?pnia ze skrzyd?a i maj?c przed sob? jedynie bramkarza, strzeli? prosto w niego. W 61 minucie prób? strzeleck? z lewego skrzyd?a podj?? Jarz?bski, jednak pi?ka znalaz?a si? w r?kach Derejki. Prawie dziesi?? minut pó?niej przed Matusiakiem znalaz? si? Maxwell Elota i ku zdziwieniu zgromadzonych na stadionie, minimalnie przestrzeli? tu? przy prawym s?upku. W 72 minucie nieceln? g?ówk? obok prawego s?upka, zaliczy? jeden z wyszkowskich pi?karzy. Ostatnia bramka (tym razem kuriozum) pad?a w 87 minucie – Mateusz Tokarz zagra? do ty?u w kierunku Matusiaka, jednak pi?ka nieoczekiwanie zmieni?a lot, zmyli?a bramkarza, który zaliczy? kiks i mimo próby ratowania sytuacji wtoczy?a si? do bramki Huraganu.