Huragan SKOK Wo?omin - M?awianka M?awa 1:1 (0:1)
15 pa?dziernika 2011, 13:00 - Wo?omin - 12 kolejka IV ligi

BRAMKI: 70' St?pie? - 12' Rutkowski.

Sk?ad Huraganu SKOK: Matusiak – Tokarz, Górski, Piwko, Kingsley – Wojdyna (65' Zasadzi?ski), Iwanowski (65' M?czkowski), Bednarczyk, Jarz?bski (83' Gajewski) - Koz?owski (87' Ndakiza), St?pie?.

Sk?ad M?awianki: Michalak - Masiak (90' Galstyan), Brzozowski, Drzewiecki, Rogowski Jakub - Harzy?ski, Rutkowski (Graczyk), Rogowski Piotr, Gaw?da (75' Sieja) - Melchinkiewicz, Walczak.
Rozszerzona zawartość newsa

Pierwsza akcja meczu ju? w pierwszej minucie by?a dzie?em pi?karzy Huraganu SKOK, niestety gro?na sytuacja w wykonaniu Karola Bednarczyka nie zosta?a wyko?czona. Cztery minuty pó?niej rzut ro?ny egzekwowali gracze z M?awy, ale bezpo?rednie uderzenie Mariusza Walczaka wypi?stkowa? Dariusz Matusiak. W 6 minucie dogodn? okazj? mia? Marek Wojdyna, lecz jego strza? z pierwszej pi?ki, zza pola karnego przeszed? obok prawego s?upka. Minut? pó?niej dosz?o do dwójkowej akcji w polu karnym – Sebastian Koz?owski dogra? pi?k? do Arkadiusza St?pnia, ale ten hukn?? nad poprzeczk?. 10 minuta przynosi nieceln? g?ówk? autorstwa St?pnia, któr? wy?apa? Micha? Michalak. W 12 minucie pad? pierwszy gol w tym spotkaniu – dalekie wyj?cie Matusiaka zauwa?y? Kamil Rutkowski i precyzyjnie po ziemi skierowa? pi?k? do pustej bramki Huraganu, mimo ofiarnej próby wybicia przez Przemys?awa Górskiego. Po pi?ciu minutach od tej sytuacji rzut wolny wykonywa? przy linii bocznej Rafa? Piwko, jego strza? sprawi? problemy i bramkarz rywali wybi? pi?k? na ro?ny. W 22 minucie rzut wolny egzekwowa? Walczak i Matusiak zdo?a? przenie?? futbolówk? nad poprzeczk?. Nast?pnie z kontr? ruszyli miejscowi pi?karze, ale arbiter odgwizda? pozycj? spalon? St?pnia. Niemal kwadrans pó?niej na niebezpieczne uderzenie zdecydowa? si? zawodnik M?awianki, na szcz??cie min??o ono s?upek. Ostatni? wart? odnotowania sytuacj? z pierwszej po?owy, by? bardzo niecelny strza? Koz?owskiego obok prawej siatki, po podaniu w polu karnym.

Druga po?owa spotkania okaza?a si? mniej dynamiczna od pierwszej, a gra koncentrowa?a si? w ?rodkowej strefie boiska. W 49 minucie St?pie? zdecydowa? si? na uderzenie po ziemi, które pad?o ?upem bramkarza go?ci. Po trzech minutach od tej akcji ro?ny wykonywa? Wojdyna, jednak po raz kolejny pi?k? wy?apa? Michalak. W 57 minucie bramce M?awianki zagrozi? St?pie?, ale strza? przy lewym s?upku uda?o si? odbi? bramkarzowi przyjezdnych. Dziesi?? minut pó?niej kolejn? prób? zmiany wyniku podj?? St?pie?, lecz uderzenie z dystansu obok lewego s?upka nie znalaz?o drogi do bramki. Na wyrównanie przysz?o czeka? do 70 minuty, kiedy to skuteczno?ci? wreszcie wykaza? si? St?pie? i idealnie uderzy? w róg bramki M?awy obok bezradnego Michalaka. W 76 minucie szal? zwyci?stwa na swoj? korzy?? mogli przechyli? go?cie, jednak obro?cy Huraganu zastopowali gro?ny strza? w polu karnym. Dwie minuty pó?niej z kontr? ruszyli miejscowi, lecz St?pie? z pierwszej pi?ki trafi? w boczn?, praw? siatk?. W 82 minucie znowu zrobi?o si? niebezpiecznie dla pi?karzy Huraganu SKOK – wolny zza linii pola karnego wykonywa? S?awomir Sieja, ale jego uderzenie poszybowa?o nad poprzeczk?. Na cztery minuty przed ko?cem meczu, zawodnik M?awianki zdecydowa? si? na strza? po ziemi w pobli?u lewego s?upka. Ostatnie dwie akcje tego spotkania sta?y si? udzia?em pi?karzy Huraganu, natomiast go?cie ostentacyjnie grali na czas. Najpierw przed dogodn? sytuacj? móg? stan?? Gigi, jednak nie opanowa? pi?ki przy linii bocznej. Nast?pnie ko?cowym akcentem by?o niecelne uderzenie Bednarczyka nad poprzeczk? w 93 minucie.

Po dwunastej kolejce spotka? w grupie pó?nocnej IV ligi, Huragan SKOK maj?c rozegranych jedena?cie spotka?, utrzyma? w tabeli szóste miejsce z dorobkiem dziewi?tnastu punktów. Liderem pozosta? GKP Targówek, który zgromadzi? 28 punktów. Po dwunastu kolejkach, tylko lider nie schodzi? z boiska pokonany. Dó? tabeli bez zmian okupuj? Amator Maszewo oraz Marcovia. Zespó? z Marek sprawi? niespodziank? i odniós? pierwsze ligowe zwyci?stwo w tej rundzie i to na wyje?dzie. Jego wy?szo?? musia?a uzna? Korona Szyd?owo, która przegra?a 2:4.

Aktualna tabela i wyniki 12 kolejki IV ligi (po klikni?ciu na tytu?)