Sk?ad Huraganu: Sta?czuk, Górski, Bednarczyk, M?czkowski, Jackiewicz (D?browski 78'), Tokarz, Zasadzi?ski (Koz?owski 46'), Rossa, Wojdyna M., Ndakiza (Jaczewski 64'), St?pie?

W rozwini?ciu relacja z meczu.
Rozszerzona zawartość newsa
Czachór 61'

Mecz rozpocz?? si? spokojnie. Pierwsz? gro?n? sytuacj? stworzyli go?cie. Po strzale z rzutu wolnego pi?ka przelecia?a obok spojenia bramki strze?onej przez Adama Sta?czuka. w 35 minucie po dobrym do?rodkowaniu Huragan móg? obj?? prowadzenie, ale w szeregach naszych pi?karzy zabrak?o porozumienia i w efekcie ci?gle by?o 0-0. W 33 minucie z boiska wylecia? zawodnik Bugu za faul na Arkadiuszu St?pniu, który wychodzi? na pozycje sam na sam. S?dzia najpierw wyci?gn?? ?ó?ty kartonik lecz po konsultacji z arbitrem liniowym zmieni? decyzj?. Fakt ten wywo?a? w?ciek?o?? trenera Bugu co sko?czy?o si? dla niego wyrzuceniem z boiska. Ogólnie pierwsza po?owa zarysowa?a przewag? Huraganu. Druga ods?ona by?a ju? niestety pod dyktando go?ci. Jedyn? dobr? sytuacj? Huraganu zepsu? w 57 minucie Ndakiza, który trafi? prosto w bramkarza w sytuacji 1 na 1. Zem?ci?o si? to ju? po kilku minutach. Po do?rodkowaniu z rzutu ro?nego pi?k? do bramki skierowa? Czachór. Do ko?ca meczu nie dzia?o si? praktycznie nic ciekawego. By?o za to du?o pretensji do arbitrów tego spotkania.