Huragan – Troszyn 0:3
Dodane przez Admin dnia 09 październik 2021 22:00:00
09.10.2021, 11:00 – Wołomin – 11. kolejka forBET IV ligi
Huragan Wołomin – KS CK Troszyn 0:3 (0:1)

Żółte kartki: Rybak – Kamionowski

Bramki: Ł. Świderski 6, Matusiak 56, Tyska 65
Rozszerzona zawartość newsa
09.10.2021, 11:00 – Wołomin – 11. kolejka forBET IV ligi
Huragan Wołomin – KS CK Troszyn 0:3 (0:1)

Żółte kartki: Rybak – Kamionowski

Bramki: Ł. Świderski 6, Matusiak 56, Tyska 65

Huragan: Piotr Mściwujewski – Piotr Petasz, Adrian Rybak, Daniel Witak, Kamil Kłopotowski (86' Piotr Jajko) – Marcin Smoliński, Sebastian Nowiński – Paweł Żmuda (63' Tomasz Mikusek), Kamil Żmuda (79' Bartłomiej Dźwigała) – Rafał Wielądek (77' Kacper Rawski), Marcin Figiel
W rezerwie pozostali: Robert Żygielewicz (br), Michał Herman, Sebastian Skorupka
Trener: Andrzej Greloch

Troszyn: Maciej Kowalski – Artur Bajor (72' Maciej Malinowski), Robert Cychol (79' Kacper Bałas), Karol Kamionowski, Przemysław Modzelewski – Jakub Stepnowski, Marcin Świderski – Mariusz Wierzbowski (74' Bartosz Gąska), Łukasz Świderski (62' Jakub Tyska) – Kamil Majkowski (68' Dominik Dzwonkowski), Kacper Matusiak (72' Patryk Gumowski)
W rezerwie pozostał: Paweł Modzelewski (br)
Trener: Michał Złotkowski

Debiut w pierwszej drużynie zanotował 18-letni Kacper Rawski. W kadrze wołomińskiego zespołu zabrakło m.in: Mateusza Augustyniaka, Łukasza Derejko (z powodu odniesionych kontuzji), Radosława Dobrzenieckiego (ze względu na niedyspozycję zdrowotną) oraz Dominika Ołdaka (z uwagi na zajęcia szkolne).

Po jedenastu kolejkach Huragan spadł o jedną pozycję i zajmuje dwunaste miejsce w tabeli. W sobotę, 16. października o godz. 15:00 w spotkaniu dwunastej kolejki grupy I mazowieckiej forBET IV ligi zmierzymy się na wyjeździe z dziewiątą w stawce Narwią 1962 Ostrołęka, która zremisowała u siebie 4:4 z Ząbkovią Ząbki.

Pomeczowa wypowiedź trenera Andrzeja Grelocha:
Na wstępie chciałbym pogratulować drużynie z Troszyna, bo z przebiegu spotkania byli od nas zdecydowani lepsi i dlatego należały im się trzy punkty. Nam podcięła skrzydła pierwsza bramka i nie możemy ich tracić w taki sposób - dwudziesty metr, zawodnik wszedł jeden na jeden w pole karne, ratowała się wślizgiem ta piłka i szczęśliwie wpadła do siatki, co ułatwiło zadanie przyjezdnym i ustawiło ten mecz. Od dwudziestej minuty gra nieco się wyrównała i mieliśmy szansę, żeby coś strzelić. Po przerwie do momentu utraty kolejnej bramki było w porządku i właśnie w pięćdziesiątej szóstej minucie dostaliśmy zupełnie niepotrzebną, drugą bramkę będącą skutkiem indywidualnych błędów i to zamknęło nam drogę do osiągnięcia korzystnego wyniku. Szkoda mi chłopaków i obejmując Huragan wiedziałem w jakiej są formie, natomiast ta odbudowa rodzi się w strasznych bólach. Dzisiaj zadebiutował Kacper Rawski i myślę, że był to poprawny występ, a do kadry został ponownie włączony Bartłomiej Dźwigała. Wiadomo, iż nie uczestniczyli oni w okresie przygotowawczym i dość ciężko wprowadzić im się w zespół, ale czas powinien tutaj swoje zrobić. W przyszłą sobotę wyjeżdżamy do Ostrołęki, aby zmierzyć się z rywalem teoretycznie w naszym zasięgu. Na pewno musimy podejść do tej konfrontacji zdecydowanie mocniej, przede wszystkim z większym zaangażowaniem niż tym razem, ponieważ uważam, że po zmianie stron trochę odpuściliśmy i za tydzień na takie rzeczy nie możemy sobie pozwolić. W celu utrzymania się jak najbliżej bezpiecznej ósemki, powinniśmy pilnować, żeby strata punktowa była jak najmniejsza.

ZDJĘCIA Z MECZU