Troszyn – Huragan 0:0
Dodane przez Admin dnia 24 kwiecień 2021 20:00:00
24.04.2021, 16:00 – Troszyn – 19. kolejka IV ligi
KS CK Troszyn – Huragan Wołomin 0:0

Żółte kartki: Kowalczyk – Wielądek, Petasz, Domżalski, Szulkowski, Derejko
Rozszerzona zawartość newsa
24.04.2021, 16:00 – Troszyn – 19. kolejka IV ligi
KS CK Troszyn – Huragan Wołomin 0:0

Żółte kartki: Kowalczyk – Wielądek, Petasz, Domżalski, Szulkowski, Derejko

Troszyn: Kowalski – Bajor (50' Prze. Modzelewski), K. Kamionowski, Malinowski, Dzbeński – Bałas (60' Kraska), M. Świderski – Kowalczyk, Ł. Świderski – D. Dzwonkowski, Majkowski (85' Gumowski)
W rezerwie pozostali: Paw. Modzelewski (br), Górski, Grodzki, Jóźwik
Trener: Marcin Truszkowski

Huragan: Derejko – Herman (90' Górski), Domżalski, Ołowski, Dobrzeniecki – Hargot, Szulkowski – Żmuda, Wielądek, Petasz – Figiel
W rezerwie pozostali: M. Olczak (br), Dźwigała, Jajko, Manaj, Stępień
Trener: Sergiusz Wiechowski

W kadrze wołomińskiego zespołu zabrakło m.in: Mateusza Augustyniaka i Sebastiana Nowińskiego (pauzowali ze względu na nadmiar żółtych kartek), Dariusza Dadacza oraz Marcina Smolińskiego (z powodu odniesionych dwa tygodnie temu kontuzji), a także Marka Kundziołki (z uwagi na przyjęcie szczepionki).

Od minionej środy po odrobieniu zaległości przez Wisłę II Płock Huragan spadł na pozycję wicelidera. W sobotę, 1. maja o godz. 11:00 w meczu dwudziestej kolejki grupy warszawsko-płocko-ciechanowsko-ostrołęckiej mazowieckiej IV ligi podejmiemy na wołomińskim stadionie trzynastą w rozgrywkach Bzurę Chodaków, która doznała u siebie wysokiej porażki 1:9 z Makowianką Maków Mazowiecki. Będzie to spotkanie bez udziału publiczności.

Pomeczowa wypowiedź trenera Sergiusza Wiechowskiego:
Na pewno zadowalające i dobre dla nas jest to, że w trzecim meczu z rzędu nie tracimy bramki, bo w okresie sparingów było to moją bolączką. Natomiast obecnie wygląda to z tyłu obiecująco, a Łukasz między słupkami, gdy ma do obronienia jakąś sytuację, to staje na wysokości zadania. Martwi bez wątpienia brak skuteczności, ale zakładałem, iż te początkowe spotkania będą najtrudniejsze. Inne drużyny z czuba tabeli miały ten start dużo łatwiejszy niż my. Myślę, że w najbliższych kolejkach czekają nas starcia przynoszące więcej radości, satysfakcji i bramek, ponieważ gramy z zespołami teoretycznie z dolnych rejonów, które tę rundę mają trochę słabszą i nie punktują tylko tracą dużo bramek. Wiadomo, iż nikogo nie można lekceważyć i trzeba być skoncentrowanym, aczkolwiek cieszy to, że jako drużyna współpracujemy ze sobą między liniami oraz jako wszystkie formacje i zachowujemy czyste konto bramkowe. Smuci z pewnością brak wykończenia akcji i nie winię tutaj jednego, dwóch czy trzech zawodników za te nasze niedostatki w tworzeniu okazji bramkowych i nad tym musimy w tygodniu popracować. Dzisiaj stoczyliśmy trudny pojedynek z rywalem, który chce się wydostać z ósmego miejsca i wiedzieliśmy o tym, iż wykażą się walecznością. Kieruję pochwały i dziękuję chłopakom za ten niełatwy mecz.