Zaproszenie na sobotni mecz Huraganu z Łomiankami
Dodane przez Admin dnia 02 październik 2019 08:00:00


Już w najbliższą sobotę, 5. października o godz. 11:00 piłkarze drugiego w tabeli Huraganu Wołomin, w meczu 9. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie siódmy w rozgrywkach KS Łomianki. W poprzedniej kolejce nasz zespół pokonał na wyjeździe 4:0 czternastą w stawce Ożarowiankę Ożarów Mazowiecki.
Rozszerzona zawartość newsa


Już w najbliższą sobotę, 5. października o godz. 11:00 piłkarze drugiego w tabeli Huraganu Wołomin, w meczu 9. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie siódmy w rozgrywkach KS Łomianki.

W poprzedniej kolejce nasz zespół pokonał na wyjeździe 4:0 czternastą w stawce Ożarowiankę Ożarów Mazowiecki. Natomiast Łomianki zwyciężyły na własnym boisku 1:0 z dziewiątą w lidze Wisłą II Płock. W ubiegłym sezonie PWKS dwukrotnie rywalizował z łomiankowskim przeciwnikiem – 23. marca w Wołominie zremisowaliśmy 2:2. Bramki dla nas strzelili wtedy Dominik Ołdak i Przemysław Górski. Natomiast 15. sierpnia ub.r. w Łomiankach wygraliśmy 4:2. Na listę strzelców po naszej stronie wpisali się wówczas: Rafał Wielądek, Marcin Figiel, Kamil Żmuda oraz Dominik Ołdak.

Liczymy na to, iż nasza drużyna w tym emocjonująco zapowiadającym się starciu bezproblemowo sięgnie po trzy punkty. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na to spotkanie. UWAGA – wstęp na mecz będzie BEZPŁATNY.