Zaproszenie na sobotni mecz Huraganu z Wkrą Żuromin
Dodane przez Admin dnia 03 wrzesień 2019 08:00:00


Już w najbliższą sobotę, 7. września o godz. 15:30 piłkarze drugiego w tabeli Huraganu Wołomin, w meczu 5. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie szesnastą w rozgrywkach Wkrę Żuromin. W poprzedniej kolejce nasz zespół zremisował na wyjeździe 1:1 z pierwszym w stawce Drukarzem Warsza-
Rozszerzona zawartość newsa


Już w najbliższą sobotę, 7. września o godz. 15:30 piłkarze drugiego w tabeli Huraganu Wołomin, w meczu 5. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie szesnastą w rozgrywkach Wkrę Żuromin.

W poprzedniej kolejce nasz zespół zremisował na wyjeździe 1:1 z pierwszym w stawce Drukarzem Warszawa. Natomiast Wkra przegrała na własnym boisku 3:5 z czternastą w lidze Wisłą II Płock. W ubiegłym sezonie PWKS dwukrotnie rywalizował z żuromińskim przeciwnikiem – 1. maja w Żurominie pewnie zwyciężyliśmy 5:1. Na listę strzelców po naszej stronie wpisali się wówczas: Marcin Figiel i Radosław Dobrzeniecki (obaj dwukrotnie) oraz Krzysztof Pikus. Natomiast 22. września ub.r. w Wołominie pokonaliśmy Wkrę 3:1. Triumf ten zapewniły dwie bramki Grzegorza Trzonkowskiego i jedna Kamila Żmudy.

Liczymy na to, iż nasza drużyna w tym ciekawie zapowiadającym się starciu bezproblemowo sięgnie po trzy punkty. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na to spotkanie. UWAGA – wstęp na mecz będzie BEZPŁATNY.