Sergiusz Wiechowski na temat drugiego bara?u i nowego sezonu
Dodane przez Admin dnia 29 czerwiec 2019 12:00:00
Mo?na powiedzie?, ?e do dwudziestej pi?tej minuty nasza gra mo?e jako? wygl?da?a, ale z ka?d? nast?pn? minut? byli?my coraz g??biej sami przez siebie spychani we w?asn? bramk?. W ko?cu jedno z takich zbyt g??bokich zej?? ca?ego zespo?u, linii pomocy spowodowa?o, ?e stracili?my bramk?. Przyczyni? si? do tego brak wypchni?cia albo zdecydowania, kto ma zaatakowa? zawodnika sprzed pola karnego, który
Rozszerzona zawartość newsa
Mo?na powiedzie?, ?e do dwudziestej pi?tej minuty nasza gra mo?e jako? wygl?da?a, ale z ka?d? nast?pn? minut? byli?my coraz g??biej sami przez siebie spychani we w?asn? bramk?. W ko?cu jedno z takich zbyt g??bokich zej?? ca?ego zespo?u, linii pomocy spowodowa?o, ?e stracili?my bramk?. Przyczyni? si? do tego brak wypchni?cia albo zdecydowania, kto ma zaatakowa? zawodnika sprzed pola karnego, który przyj?? sobie pi?k? i trafi? na 1:0. My?l?, ?e zabrak?o tutaj wyj?cia do tej pi?ki i zablokowania strza?u. Pó?niej rzeczywi?cie ka?da ich akcja by?a coraz gro?niejsza, cho? mo?e nie mieli jeszcze jakich? super szans w pierwszej po?owie, aczkolwiek wykorzystali rzut wolny w czterdziestej pi?tej minucie - troch? przypadek, dobrze rzucona, p?aska pi?ka i Pogo? prowadzi?a 2:0, co ca?kowicie u?o?y?o pojedynek. Pocz?tek gry po przerwie wygl?da? w miar? spokojnie. Uwa?am, ?e najbardziej szkoda sytuacji Kamila ?mudy, kiedy bardzo dobrze rozegrali?my akcj? po prawej stronie - „Figo” zgra? mu pi?t? i Kamil jecha?, szuka? dogrania i nale?a?o sko?czy? to uderzeniem. Nawet jakby by?o niecelne, to my?l?, ?e nie mia?by sobie nic do zarzucenia próbuj?c odda? strza?. Natomiast dogodna okazja po raz kolejny nie zako?czy?a si? strza?em. Trudno wygra? b?d? osi?gn?? korzystny wynik na boisku rywala oddaj?c dwa strza?y w przeci?gu ca?ego spotkania. W zwi?zku z tym trzeba pogratulowa? dru?ynie Grodziska, która zagra?a zdecydowanie lepszy mecz. Przede wszystkim skuteczniejszy i mo?na sobie domniemywa?, ?e gdyby?my w pierwszym bara?u strzelili o te dwie bramki wi?cej, mo?e by to inaczej u?o?y?o rewan?. Jednak teraz jeste?my po drugim starciu i my?l?, ?e podsumowuj?c ca?? rund? zrobili?my chyba wszystko co by?o w zasi?gu naszych mo?liwo?ci - powalczyli?my w sobotnim meczu, a przez cz??? dzisiejszej konfrontacji dali?my sobie szans?, ?eby spróbowa? nawi?za? z nimi walk?. Pogo? jest przeciwnikiem na zupe?nie innym pu?apie - z innym przygotowaniem, z wi?ksz? ilo?ci? atutów na ?awce rezerwowych i jakakolwiek zmiana u nich dawa?a jako??, chocia? trzeba pami?ta? o tym, i? grali w uniesieniu, bo niemal ka?da sytuacja im wychodzi?a albo ko?czy?a si? wyjazdem trzy na dwa lub cztery na trzy i ?atwiej im to wszystko sz?o. Niezale?nie od tego Huragan zas?u?y? na s?owa pochwa?y za miniony sezon - za ten wysi?ek, który w?o?yli?my i walk? do ko?ca o pierwsze miejsce w lidze. Uda?o nam si? je zdoby?, aczkolwiek próba awansu do trzeciej ligi si? nie powiod?a. Szkoda, i? tak si? sta?o, lecz có? - taka jest pi?ka. Okaza?a si? dzi? szcz??liwa dla Grodziska i trzeba im ?yczy? utrzymania si? na wy?szym poziomie rozgrywkowym. Przyjdzie nied?ugo pora na ró?ne podsumowania, w tym personalne i musimy jeszcze nieco och?on??, bo my?l?, ?e ka?dy z nas to prze?ywa? i upatrywa? gdzie? szans?. Co do najbli?szych planów, to zak?adali?my dwa warianty - awansu i wtedy mieli?my wznowi? treningi 11 lipca albo pozostania w czwartej lidze, dlatego te? z zaj?ciami wystartujemy 15 lipca. Nowy sezon ruszy w czwartek, 15 sierpnia. Zawodnicy, którzy grali wi?kszo?? kolejek w tamtym sezonie maj? troch? czasu ?eby si? zregenerowa? i odpocz?? przed nast?pn?, trudn? rund?. Wszystko przed nami i moim zdaniem wstydu nie przynie?li?my. Pierwszy sparing zagramy ju? 20 lipca z Mazurem Karczew, za? siedem dni pó?niej zmierzymy si? z Pilic? Bia?obrzegi. Rozwa?amy gr? kontroln? z beniaminkiem naszej grupy - ?witem Staro?reby i pewnie dobierzemy do tego jeszcze jednego rywala. My?l?, ?e okres przygotowawczy zamkniemy czterema test-meczami i tak b?dziemy szykowa? si? do pierwszej kolejki sezonu 2019/2020.