Zapraszamy na mecz, który zadecyduje o prawie gry w barażu!
Dodane przez Admin dnia 11 czerwiec 2019 08:00:00


Już w najbliższą sobotę, 15. czerwca o godz. 17:00 piłkarze lidera tabeli – Huraganu Wołomin, w meczu 30. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie dziewiątą w rozgrywkach Pogoń II Siedlce. Za poprzednią kolejkę nasz zespół otrzyma walkower, bowiem zawodnicy zamykającego stawkę MKS Ciechanów zrezygnowali
Rozszerzona zawartość newsa


Już w najbliższą sobotę, 15. czerwca o godz. 17:00 piłkarze lidera tabeli – Huraganu Wołomin, w meczu 30. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie dziewiątą w rozgrywkach Pogoń II Siedlce.

Za poprzednią kolejkę nasz zespół otrzyma walkower, bowiem zawodnicy zamykającego stawkę MKS Ciechanów zrezygnowali z przyjazdu na mecz. Natomiast Pogoń II zapewniła sobie utrzymanie pokonując 2:1 piątego w lidze Hutnika Warszawa. Listopadowy, wyjazdowy pojedynek z sobotnim przeciwnikiem miał zacięty przebieg i zakończył się wygraną PWKS-u 3:2. Na listę strzelców wpisali się wówczas Mariusz Marczak (dwukrotnie) oraz Kamil Żmuda. Ostatnio obie ekipy rywalizowały w Wołominie w ubiegłym sezonie – 28. kwietnia 2018 roku odnieśliśmy zwycięstwo 1:0, a decydującą bramkę strzelił wtedy Marek Lendzion.

Wynik sobotniego starcia przesądzi o końcowym układzie tabeli. Jeżeli sięgniemy po trzy punkty, to zdobędziemy mistrzostwo grupy północnej mazowieckiej IV ligi, dzięki czemu w sobotę, 22. czerwca zagramy przeciwko Pogoni Grodzisk Mazowiecki w pierwszym z dwóch meczów o awans do III ligi. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na to spotkanie. UWAGA – wstęp będzie BEZPŁATNY.