Zaproszenie na sobotni mecz Ciechanowa z Huraganem
Dodane przez Admin dnia 04 czerwiec 2019 08:00:00


Już w najbliższ± sobotę, 8. czerwca o godz. 17:00 piłkarze szesnastego w rozgrywkach MKS Ciechanów, w meczu 29. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejm± na wołomińskim stadionie lidera tabeli – Huragan Wołomin. W poprzedniej kolejce nasz zespół w arcyważnym starciu zremisował 3:3 z drugim w stawce MKS Przasnysz. Natomiast
Rozszerzona zawarto¶ć newsa


Już w najbliższ± sobotę, 8. czerwca o godz. 17:00 piłkarze szesnastego w rozgrywkach MKS Ciechanów, w meczu 29. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejm± na wołomińskim stadionie lidera tabeli – Huragan Wołomin.

W poprzedniej kolejce nasz zespół w arcyważnym starciu zremisował 3:3 z drugim w stawce MKS Przasnysz. Natomiast Ciechanów poniósł dotkliw± porażkę 8:1 z szóstym w lidze Hutnikiem Warszawa. Listopadowy pojedynek z sobotnim przeciwnikiem zakończył się pewnym zwycięstwem PWKS-u 5:2, a na listę strzelców wpisali się wówczas: Mariusz Marczak (dwukrotnie) oraz Kamil Żmuda, Dominik Ołdak, Patryk Pięcek.

Liczymy na to, iż nasza drużyna w tym ciekawie zapowiadaj±cym się starciu bezproblemowo zdobędzie trzy punkty. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na to spotkanie. UWAGA – wstęp na mecz będzie BEZPŁATNY. Zmiana miejsca rozgrywania spotkania spowodowana jest organizowanymi na ciechanowskim obiekcie zawodami lekkoatletycznymi.