W najbliższą sobotę zapraszamy na najważniejszy mecz sezonu!
Dodane przez Admin dnia 28 maj 2019 08:00:00


Już w najbliższą sobotę, 1. czerwca o godz. 11:00 piłkarze lidera tabeli – Huraganu Wołomin, w hicie 28. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie drugi w rozgrywkach MKS Przasnysz. W poprzedniej kolejce nasz zespół przegrał 2:1 z czwartą w
Rozszerzona zawartość newsa


Już w najbliższą sobotę, 1. czerwca o godz. 11:00 piłkarze lidera tabeli – Huraganu Wołomin, w hicie 28. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie drugi w rozgrywkach MKS Przasnysz.

W poprzedniej kolejce nasz zespół przegrał 2:1 z czwartą w stawce Mazovią Mińsk Mazowiecki. Natomiast Przasnysz nieoczekiwanie uległ u siebie 2:3 szóstemu w lidze Hutnikowi Warszawa. Październikowy, wyjazdowy pojedynek z sobotnim przeciwnikiem zakończył się zwycięstwem Przasnysza 2:0. Ostatnio obie ekipy rywalizowały w Wołominie w ubiegłym sezonie – 14. kwietnia 2018 roku wygraliśmy 1:0, a na listę strzelców wpisał się wówczas Rafał Zaborowski.

Liczymy na to, iż nasza drużyna w tym meczu na szczycie sięgnie po trzy punkty, dzięki czemu znacznie przybliży się do zajęcia pierwszego miejsca na koniec sezonu 2018/2019, premiowanego prawem gry w barażu o awans do III ligi. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na to spotkanie. UWAGA – wstęp na mecz będzie BEZPŁATNY.