Zaproszenie na sobotni mecz Huraganu z Kasztelanem Sierpc
Dodane przez Admin dnia 07 maj 2019 08:00:00

Już w najbliższą sobotę, 11. maja o godz. 11:00 piłkarze lidera tabeli – Huraganu Wołomin, w meczu 24. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie piętnasty w rozgrywkach Kasztelan Sierpc. W poprzedniej kolejce nasz zespół wysoko pokonał 5:1 dziewiątą w stawce Wkrę Żuromin. Natomiast Kasztelan podzielił się
Rozszerzona zawartość newsa

Już w najbliższą sobotę, 11. maja o godz. 11:00 piłkarze lidera tabeli – Huraganu Wołomin, w meczu 24. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie piętnasty w rozgrywkach Kasztelan Sierpc.

W poprzedniej kolejce nasz zespół wysoko pokonał 5:1 dziewiątą w stawce Wkrę Żuromin. Natomiast Kasztelan podzielił się punktami z szóstym w lidze Hutnikiem Warszawa i zanotował u siebie remis 1:1. Wrześniowy, wyjazdowy pojedynek z sobotnim przeciwnikiem zakończył się wygraną PWKS-u 2:1. Na listę strzelców wpisali się wówczas Kamil Żmuda oraz Marcin Figiel. Ostatnio obie ekipy rywalizowały w Wołominie w sezonie 2012/2013 – 11. maja 2013 roku odnieśliśmy pewne zwycięstwo 4:0, a zapewniły je bramki: Michała Hermana (dwie), Sebastiana Kozłowskiego i Gigiego Ndakizy.

Liczymy na to, iż nasza drużyna w tym ciekawie zapowiadającym się starciu trzeci raz z rzędu w rundzie wiosennej sięgnie po trzy punkty. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na to spotkanie. UWAGA – wstęp na mecz będzie BEZPŁATNY.