Zaproszenie na sobotni mecz Huraganu z Mazurem Gostynin
Dodane przez Admin dnia 23 kwiecień 2019 08:00:00

Już w najbliższą sobotę, 27. kwietnia o godz. 11:00 piłkarze lidera tabeli – Huraganu Wołomin, w meczu 22. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie czternasty w rozgrywkach Mazur Gostynin. W poprzedniej kolejce nasz zespół bezbramkowo zremisował z dziewiątą w stawce Koroną Ostrołęka. Natomiast Mazur
Rozszerzona zawartość newsa

Już w najbliższą sobotę, 27. kwietnia o godz. 11:00 piłkarze lidera tabeli – Huraganu Wołomin, w meczu 22. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie czternasty w rozgrywkach Mazur Gostynin.

W poprzedniej kolejce nasz zespół bezbramkowo zremisował z dziewiątą w stawce Koroną Ostrołęka. Natomiast Mazur podzielił się punktami z siódmym w lidze Hutnikiem Warszawa i zanotował u siebie wynik 2:2. Wrześniowy, wyjazdowy pojedynek z sobotnim przeciwnikiem zakończył się wygraną PWKS-u 2:0. Na listę strzelców wpisali się wówczas Przemysław Górski oraz Dominik Ołdak. Ostatnio obie ekipy rywalizowały w Wołominie w ubiegłym sezonie – 24. marca 2018 padł rezultat 0:0.

Liczymy na to, iż nasza drużyna w tym ciekawie zapowiadającym się starciu powróci na drogę seryjnych zwycięstw. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na to spotkanie. UWAGA – wstęp na mecz będzie BEZPŁATNY.