Zaproszenie na sobotni mecz Huraganu z Hutnikiem Warszawa
Dodane przez Admin dnia 03 kwiecień 2019 08:00:00

Już w najbliższą sobotę, 6. kwietnia o godz. 11:00 piłkarze lidera tabeli – Huraganu Wołomin, w meczu 19. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie piąty w rozgrywkach Hutnik Warszawa. W poprzedniej kolejce nasz zespół po bardzo zaciętym widowisku odniósł wyjazdowe zwycięstwo 5:4 z dziewiątą w stawce Wisłą
Rozszerzona zawartość newsa

Już w najbliższą sobotę, 6. kwietnia o godz. 11:00 piłkarze lidera tabeli – Huraganu Wołomin, w meczu 19. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie piąty w rozgrywkach Hutnik Warszawa.

W poprzedniej kolejce nasz zespół po bardzo zaciętym widowisku odniósł wyjazdowe zwycięstwo 5:4 z dziewiątą w stawce Wisłą II Płock. Natomiast Hutnik pokonał 1:0 jedenastego w lidze Drukarza Warszawa. Sierpniowy pojedynek z sobotnim przeciwnikiem zakończył się wynikiem 3:1 dla PWKS-u. Na listę strzelców wpisali się wtedy: Przemysław Górski, Marcin Figiel i Adam Matejak. Ostatnio Huragan zmierzył się w Wołominie z bielańskim rywalem w sezonie 2010/2011 – 28. sierpnia 2010 roku górą był Hutnik, który wygrał z nami 4:1.

Liczymy na to, iż nasza drużyna w tym ciekawie zapowiadającym się starciu drugi raz z rzędu w tej rundzie sięgnie po trzy punkty. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na to spotkanie. UWAGA – wstęp na mecz będzie BEZPŁATNY.