Zaproszenie na sobotni mecz Huraganu z MKS Ciechanów
Dodane przez Admin dnia 31 październik 2018 08:00:00

Już w najbliższą sobotę, 3. listopada o godz. 11:00 piłkarze lidera tabeli – Huraganu Wołomin, w meczu 14. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie trzynasty w rozgrywkach MKS Ciechanów. W poprzedniej kolejce nasz zespół poniósł porażkę 2:0 z szóstym w stawce MKS Przasnysz. Natomiast Ciechanów zremisował u
Rozszerzona zawartość newsa

Już w najbliższą sobotę, 3. listopada o godz. 11:00 piłkarze lidera tabeli – Huraganu Wołomin, w meczu 14. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie trzynasty w rozgrywkach MKS Ciechanów.

W poprzedniej kolejce nasz zespół poniósł porażkę 2:0 z szóstym w stawce MKS Przasnysz. Natomiast Ciechanów zremisował u siebie 0:0 z dziewiątym w lidze Hutnikiem Warszawa. Ostatnio PWKS rywalizował z ciechanowskim przeciwnikiem w ubiegłym sezonie – 16. maja tego roku po dwukrotnym wpisaniu się na listę strzelców przez Marcina Figla wygraliśmy na wyjeździe 2:1, zaś 7. października ub.r. w Wołominie zanotowaliśmy wynik 1:1. Gola dla nas dzięki trafieniu do własnej bramki zdobył wówczas zawodnik gości – Dawid Załęski.

Liczymy na to, iż nasza drużyna w tym ciekawie zapowiadającym się starciu powróci na drogę seryjnych zwycięstw. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na to spotkanie. UWAGA – wstęp na mecz będzie BEZPŁATNY.