Zaproszenie na sobotni mecz Huraganu z Mazovią Mińsk Maz.
Dodane przez Admin dnia 17 październik 2018 08:00:00

Już w najbliższą sobotę, 20. października o godz. 11:00 piłkarze lidera tabeli – Huraganu Wołomin, w meczu 12. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie szóstą w rozgrywkach Mazovię Mińsk Mazowiecki. W poprzedniej kolejce nasz zespół poniósł porażkę 3:0 z trzecią w stawce Ząbkovią Ząbki. Natomiast
Rozszerzona zawartość newsa

Już w najbliższą sobotę, 20. października o godz. 11:00 piłkarze lidera tabeli – Huraganu Wołomin, w meczu 12. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie szóstą w rozgrywkach Mazovię Mińsk Mazowiecki.

W poprzedniej kolejce nasz zespół poniósł porażkę 3:0 z trzecią w stawce Ząbkovią Ząbki. Natomiast Mazovia wygrała u siebie 3:1 z ósmym w lidze Hutnikiem Warszawa. Ostatnio PWKS rywalizował z mińskim przeciwnikiem w ubiegłym sezonie – 5. maja tego roku przegraliśmy na wyjeździe 2:0, zaś 23. września ub.r. w Wołominie zanotowaliśmy remis 3:3. Na listę strzelców wpisali się wówczas Mikołaj Tokaj, Michał Zapaśnik i Przemysław Górski.

Liczymy na to, iż nasza drużyna w tym ciekawie zapowiadającym się starciu powróci na drogę seryjnych zwycięstw. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na to spotkanie. UWAGA – wstęp na mecz będzie BEZPŁATNY.