Zaproszenie na piątkowe derby powiatu wołomińskiego
Dodane przez Admin dnia 10 październik 2018 08:00:00

Już w najbliższy piątek, 12. października o godz. 19:00 piłkarze lidera tabeli – Huraganu Wołomin, w hicie 11. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi zmierzą się w Ząbkach z trzecią w rozgrywkach Ząbkovią Ząbki. W poprzedniej kolejce nasz zespół odniósł zwycięstwo 2:0 z ostatnią w stawce Mławianką Mława. Natomiast Ząbkovia przegra-
Rozszerzona zawartość newsa

Już w najbliższy piątek, 12. października o godz. 19:00 piłkarze lidera tabeli – Huraganu Wołomin, w hicie 11. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi zmierzą się w Ząbkach z trzecią w rozgrywkach Ząbkovią Ząbki.

W poprzedniej kolejce nasz zespół odniósł zwycięstwo 2:0 z ostatnią w stawce Mławianką Mława. Natomiast Ząbkovia przegrała na wyjeździe 1:0 z ósmym w lidze Hutnikiem Warszawa. Ostatnio PWKS rywalizował z lokalnym przeciwnikiem w ubiegłym sezonie – 12. maja tego roku zremisowaliśmy w Wołominie 1:1, a na listę strzelców wpisał się wówczas Marcin Figiel, zaś 30. września ub.r. w Ząbkach doznaliśmy porażki 3:0.

Liczymy na to, iż nasza drużyna w tych emocjonująco zapowiadających się derbach powiatu wołomińskiego dziesiąty raz z rzędu w bieżącym sezonie sięgnie po trzy punkty. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na to spotkanie.