Zaproszenie na sobotni mecz Huraganu z Mławianką Mława
Dodane przez Admin dnia 03 październik 2018 08:00:00

Już w najbliższą sobotę, 6. października o godz. 11:00 piłkarze lidera tabeli – Huraganu Wołomin, w meczu 10. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie szesnastą w rozgrywkach Mławiankę Mława. W poprzedniej kolejce nasz zespół odniósł zwycięstwo 2:1 z ostatnim w stawce Kasztelanem Sierpc. Nato-
Rozszerzona zawartość newsa

Już w najbliższą sobotę, 6. października o godz. 11:00 piłkarze lidera tabeli – Huraganu Wołomin, w meczu 10. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie szesnastą w rozgrywkach Mławiankę Mława.

W poprzedniej kolejce nasz zespół odniósł zwycięstwo 2:1 z ostatnim w stawce Kasztelanem Sierpc. Natomiast Mławianka przegrała u siebie 0:3 z dziewiątym w lidze Hutnikiem Warszawa. Ostatnio PWKS rywalizował z mławskim przeciwnikiem w ubiegłym sezonie – 16. czerwca tego roku wygraliśmy w Wołominie 5:2, a na listę strzelców wpisali się wówczas Kamil Żmuda i Patryk Pięcek (obaj dwukrotnie) oraz Maciej Ołowski, zaś 11. listopada ub.r. w Mławie doznaliśmy porażki 4:1. Honorową bramkę zdobył wtedy Michał Zapaśnik.

Liczymy na to, iż nasza drużyna w tym ciekawie zapowiadającym się starciu dziewiąty raz z rzędu w bieżącym sezonie sięgnie po trzy punkty. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na to spotkanie. UWAGA – wstęp na mecz będzie BEZPŁATNY.