Huragan – Wkra 3:1
Dodane przez Admin dnia 22 wrzesień 2018 14:00:00
22.09.2018, 11:00 – Wołomin – 8. kolejka IV ligi
Huragan Wołomin – Wkra Żuromin 3:1 (1:1)

Żółte kartki: Wielądek, Górski (x2) – B. Narewski, Karolewski
Czerwona kartka: Górski

Bramki: Trzonkowski 42, Trzonkowski 50, Żmuda 56 – Kamiński 45
Rozszerzona zawartość newsa
22.09.2018, 11:00 – Wołomin – 8. kolejka IV ligi
Huragan Wołomin – Wkra Żuromin 3:1 (1:1)

Żółte kartki: Wielądek, Górski (x2) – B. Narewski, Karolewski
Czerwona kartka: Górski

Bramki: Trzonkowski 42 (as. Żmuda), Trzonkowski 50 (as. Marczak), Żmuda 56 (as. Marczak) – Kamiński 45

Huragan: Selerski – Ołowski (86' Nowiński), Lendzion, Górski (90+3' czerwona kartka), Dobrzeniecki – Witak, Wielądek (73' Jurczuk) – Ołdak (60' Pięcek), Żmuda (80' Gajewski) – Marczak (82' Augustyniak) – Trzonkowski (74' Witkowski)

Wkra: Michalak – Dąbkowski, Chojnacki (68' Karolewski), Kamiński, Więckiewicz (79' Barski), B. Narewski (70' M. Stopczyński), Hrushytskyi, Żelazny (50' Sawicki), A. Narewski, D. Stopczyński, Nowacki

Pomeczowa wypowiedź trenera Andrzeja Grelocha:
Trzeba przyznać, że goście weszli w dzisiejszy mecz dosyć odważnie, ponieważ od początku zastosowali wysoki pressing, którym zmusili nas do nieco nerwowej gry, aczkolwiek w pierwszych minutach mieliśmy okazję bramkową, ale Kamil Żmuda jej nie wykorzystał. Później gra się trochę wyrównała, zaś po zmianie stron pokazaliśmy zdecydowaną dominację, choć w samej końcówce zagraliśmy va banque, gdyż chłopcy chcieli bardziej strzelać niż bronić i dzięki temu przyjezdni stworzyli szanse, jednak na posterunku bardzo dobrze stał Mariusz Selerski. Sytuację odrobinę zmąciły kartki Przemka Górskiego, co wyklucza go z następnego spotkania. Ogólnie chciałbym podziękować zawodnikom za wolę walki, determinację i siódme zwycięstwo w sezonie. Ze względu na sprawy zawodowe ponownie pauzował Marcin Figiel, lecz pod jego nieobecność ze swoich zadań wywiązuje się „Trzonek”, o czym świadczą dwa gole. Chociaż w pierwszej połowie widać było, że brakowało nam trochę przetrzymania z przodu i ciężko jest zastąpić Marcina w tym elemencie. Do składu powrócił już Dawid Gajewski i w przyszłym tygodniu na pewno wskoczy do jedenastki, bo Przemek Górski będzie odpoczywał za nadmiar żółtych kartek. W najbliższą środę o godzinie 16:00 w ramach piątej rundy Okręgowego Pucharu Polski podejmiemy w Wołominie Mszczonowiankę Mszczonów. Dopiero we wtorek ustalę kadrę, ale z uwagi na wczesną porę meczu należy spodziewać się jej modyfikacji.

ZDJĘCIA Z MECZU