Zaproszenie na sobotni mecz Huraganu z Koroną Ostrołęka
Dodane przez Admin dnia 05 wrzesień 2018 08:00:00

Już w najbliższą sobotę, 8. września o godz. 11:00 piłkarze drugiego w tabeli Huraganu Wołomin, w meczu 6. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie szesnastą w rozgrywkach Koronę Ostrołęka. W poprzedniej kolejce nasz zespół odniósł efektowne zwycięstwo 6:0 z jedenastym w stawce Drukarzem
Rozszerzona zawartość newsa

Już w najbliższą sobotę, 8. września o godz. 11:00 piłkarze drugiego w tabeli Huraganu Wołomin, w meczu 6. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie szesnastą w rozgrywkach Koronę Ostrołęka.

W poprzedniej kolejce nasz zespół odniósł efektowne zwycięstwo 6:0 z jedenastym w stawce Drukarzem Warszawa. Natomiast Korona zremisowała 2:2 z czternastym w lidze Hutnikiem Warszawa. W ubiegłym sezonie PWKS dwukrotnie rywalizował z ostrołęckim przeciwnikiem – 21. kwietnia na wyjeździe padł wynik 0:0, natomiast 9. września ub.r. w Wołominie zanotowaliśmy rezultat 2:2. Obie bramki dla nas zdobył wówczas Waldemar Woźniak.

Liczymy na to, iż nasza drużyna w tym ciekawie zapowiadającym się starciu piąty raz z rzędu w bieżącym sezonie sięgnie po trzy punkty. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na to spotkanie. UWAGA – wstęp na mecz będzie BEZPŁATNY.