Zaproszenie na sobotni mecz Huraganu z Drukarzem Warszawa
Dodane przez Admin dnia 29 sierpień 2018 08:00:00

Już w najbliższą sobotę, 1. września o godz. 11:00 piłkarze drugiego w tabeli Huraganu Wołomin, w meczu 5. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie jedenasty w rozgrywkach Drukarz Warszawa. W poprzedniej kolejce nasz zespół wygrał na wyjeździe 3:1 z trzynastym w stawce Hutnikiem Warszawa.
Rozszerzona zawartość newsa

Już w najbliższą sobotę, 1. września o godz. 11:00 piłkarze drugiego w tabeli Huraganu Wołomin, w meczu 5. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie jedenasty w rozgrywkach Drukarz Warszawa.

W poprzedniej kolejce nasz zespół wygrał na wyjeździe 3:1 z trzynastym w stawce Hutnikiem Warszawa. Natomiast Drukarz uległ na własnym boisku 1:3 piątej w lidze Mazovii Mińsk Mazowiecki. W ubiegłym sezonie PWKS dwukrotnie rywalizował z warszawskim przeciwnikiem – 7. kwietnia zwyciężyliśmy w Ząbkach 2:1. Na listę strzelców po naszej stronie wpisali się wówczas Konrad Witkowski i Daniel Witak, natomiast 30. sierpnia ub.r. w Wołominie zanotowaliśmy remis 2:2. Bramki zdobyli wtedy Piotr Petasz oraz Przemysław Górski.

Liczymy na to, iż nasza drużyna w tym ciekawie zapowiadającym się starciu czwarty raz z rzędu w bieżącym sezonie sięgnie po trzy punkty. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na to spotkanie. UWAGA – wstęp na mecz będzie BEZPŁATNY.