15.08.2018, 17:30 – ?omianki – 2. kolejka IV ligi
KS ?omianki – Huragan Wo?omin 2:4 (1:2)

?ó?te kartki: Avanesyan, Kalinowski, Truszczy?ski – Wiel?dek, Figiel

Bramki: Kielak 34, Majczyna 71 – Wiel?dek 6, Figiel 41, ?muda 50, O?dak 90 (+4)
Rozszerzona zawartość newsa

Bramki: Kielak 34, Majczyna 71 – Wiel?dek 6 (as. Selerski), Figiel 41 (as. ?muda), ?muda 50 (as. Figiel), O?dak 90 (+4; as. Augustyniak)

?omianki: B?esznowski – Czady (85' Ostaszewski), Kowalski, Szeliga (80' G?daj), Kielak (65' Stanis?awski), Avanesyan, Truszczy?ski, Paluch (70' Bochenek), Podsiadlik (46' Majczyna), Pavlas, Kalinowski (62' Latos)

Huragan: Selerski – O?owski, Lendzion, Górski, Gajewski – Witkowski (46' Trzonkowski), Witak (90+2' L?gas) – ?muda (74' Dobrzeniecki), Pi?cek (65' Jurczuk) – Wiel?dek (86' O?dak) – Figiel (85' Augustyniak)

Pomeczowa wypowied? trenera Andrzeja Grelocha:
Dzisiejszy mecz by? dosy? emocjonuj?cy jak na czwartoligowe rozgrywki, bo nie brakowa?o w nim wielu bramek, sytuacji, ale niestety te? i b??dów z obu stron. Pierwsz? bramk? strzelili?my po sk?adnej akcji - wrzutce z g??bi pola i przytomnym zachowaniu Rafa?a Wiel?dka, aczkolwiek 1:0 sprawi?o, ?e troch? si? pogubili?my. Gospodarze przeszli do ofensywy i kot?owa?o si? w naszym polu karnym, chocia? nale?y zaznaczy?, i? do tego momentu mieli?my jeszcze dwie setki - szczególnie Marcin Figiel po uderzeniu g?ow? i w?a?ciwe wystarczy?o dostawi? tam stempel oraz poprzeczk? Rafa?a Wiel?dka, jednak po tych okazjach ?omianki w drugiej cz??ci pierwszej po?owy nieco dosz?y do g?osu i zacz?li?my boryka? si? z problemami na lewym skrzydle. Mo?na powiedzie?, ?e bardzo dobre spotkanie rozegra? zawodnik z numerem jedena?cie i oprócz Marcina Figla by? najlepszy na boisku. Trzeba przyzna?, i? ch?opaki walczyli i w przerwie wyja?nili?my sobie ustawienie, co poskutkowa?o tym, ?e po pi?ciu minutach prowadzili?my 3:1. Pó?niej o zgrozo niepotrzebnie stracili?my bramk? na 3:2, która dostarczy?a nerwów. Potem równie? stwarzali?my szanse i zdecydowane wej?cie zanotowali zmiennicy pokazuj?c charakter, czego przyk?adem jest gol Dominika O?daka po podaniu Mateusza Augustyniaka. Tak ?e wk?ad rezerwowych w zwyci?stwo by? widoczny. W najbli?sz? sobot? podejmiemy w Wo?ominie Wis?? II P?ock i przeciwko niej powinni?my wyst?pi? w optymalnym sk?adzie.