26.05.2018, 17:00 – P?ock – 27. kolejka IV ligi
Wis?a II P?ock – Huragan Wo?omin 2:1 (0:1)

?ó?te kartki: Ga??zka, Konwerski – Pi?cek, Witkowski, Figiel, O?owski, Derejko

Bramki: Ga??zka 85, Hiszpa?ski 90 (+4) – Witak 20

Bramki: Ga??zka 85, Hiszpa?ski 90 (+4) – Witak 20 (as. O?owski)

Wis?a II: Gradecki – Mielczarski, Konwerski (60' B?achnio), Tomaszewski, Sobczak – Ga??zka, Truskolaski (78' Szostak) – Nowicki, Hiszpa?ski – Perlak – Januszczak (81' Ziemak)

Huragan: Derejko – O?owski, Lendzion, Gajewski, ?muda – Witkowski, Witak – Pi?cek (87' Górski), Trzonkowski (51' Manaj) – Wiel?dek (90+2' Zar?ba) – Figiel

Pomeczowa wypowied? trenera Andrzeja Grelocha:
Moim zdaniem by? to mecz dwóch skrajno?ci. W pierwszej po?owie prowadzili?my gr? i strzelili?my bramk?, za? Wis?a stwarza?a zagro?enie tylko ze sta?ych fragmentów. Po przerwie do osiemdziesi?tej pi?tej minuty w zasadzie nic si? nie dzia?o oprócz tego, ?e Kamil ?muda mia? pi?k? na podwy?szenie na 2:0, ale raczej si? tego nie spodziewa?, a po uderzeniu Marcina Figla mo?na by?o sko?czy? ten pojedynek. Do momentu doprowadzenia do remisu bardzo dobrze radzili?my sobie w defensywie. Stracona bramka spowodowa?a, ?e ca?y dorobek tego spotkania leg? w gruzach - najpierw ?ukasz Derejko jak zaczarowany obroni? w ?wietnym stylu rzut karny, lecz przy dobitce zawodnik poszed? sam na sam, nikt do niego nie ruszy? i przez taki troch? brak naszej wiary miejscowi wyrównali. Pó?niej ewidentny prezent dla gospodarzy od Dawida Gajewskiego, który b?d?c najlepszym na placu jednym zagraniem sprawi?, ?e zszed? z boiska niezadowolony oraz pogr??y? nas wszystkich, aczkolwiek nie mam do niego pretensji. Znowu wyst?pili?my bez Radka Dobrzenieckiego i Rafa?a Zaborowskiego, z kolei rano kontuzj? zg?osi? Przemek Górski, mimo to wszed? z ?awki w ko?cówce. Ostatecznie ponie?li?my pora?k?, cho? trzeba przyzna?, i? ch?opcy w?o?yli w to starcie du?o serca, walki i tak na dobr? spraw? nale?y ich pochwali?. Gdyby nie te ostatnie minuty i karko?omny b??d Dawida mogliby?my wyje?d?a? z P?ocka w zupe?nie innych nastrojach. Nieco ci??ko przyjmuje si? takie rozstrzygni?cia w sytuacji, gdy pokonuje si? dystans ponad stu dwudziestu kilometrów, rozgrywa si? niez?y mecz, który wydaje si?, ?e jest pod kontrol?, a dwa indywidualne b??dy niwecz? w?a?ciwie wszelkie starania. Wis?a nie by?a dzisiaj lepsza, jednak dopisa?o jej szcz??cie i wygra?a po naszych prezentach.