Zaproszenie na sobotni mecz Huraganu z MKS Przasnysz
Dodane przez Admin dnia 10 kwiecień 2018 08:00:00

Już w najbliższą sobotę, 14. kwietnia o godz. 11:00 piłkarze jedenastego w tabeli Huraganu Wołomin, w meczu 20. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie siódmy w rozgrywkach MKS Przasnysz. W poprzedniej kolejce nasz zespół po emocjonującej końcówce zwyciężył w Ząbkach 1:2 z siódmym w stawce
Rozszerzona zawartość newsa

Już w najbliższą sobotę, 14. kwietnia o godz. 11:00 piłkarze jedenastego w tabeli Huraganu Wołomin, w meczu 20. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie siódmy w rozgrywkach MKS Przasnysz.

W poprzedniej kolejce nasz zespół po emocjonującej końcówce zwyciężył w Ząbkach 1:2 z siódmym w stawce Drukarzem Warszawa. Natomiast Przasnysz pewnie pokonał u siebie 4:0 trzynasty w lidze Mazur Gostynin. Wrześniowy, wyjazdowy pojedynek z sobotnim przeciwnikiem zakończył się jego wygraną 3:1. Honorowego gola zdobył wtedy dla nas Marcin Figiel. Ostatnio obie ekipy rywalizowały w Wołominie w mistrzowskim dla PWKS-u sezonie 2015/2016 – 18. maja 2016 roku zanotowaliśmy bardzo korzystny wynik 4:0. Na listę strzelców wpisali się: Marcin Mańko (dwukrotnie), Marcin Stańczyk i Przemysław Górski. Ten efektowny triumf był wówczas jednym z punktów zwrotnych w pościgu Huraganu za przasnyskim liderem.

Liczymy na to, iż nasza drużyna w tym ciekawie zapowiadającym się starciu nawiąże do rezultatu sprzed dwóch lat i powtórnie sięgnie po trzy punkty. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na to spotkanie. UWAGA – wstęp na mecz będzie BEZPŁATNY.