Zaproszenie na sobotni mecz Huraganu z Łomiankami
Dodane przez Admin dnia 02 listopad 2017 08:00:00

Już w najbliższą sobotę, 4. listopada o godz. 11:00 piłkarze dwunastego w tabeli Huraganu Wołomin, w meczu 14. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą u siebie ósmy w tabeli KS Łomianki. W poprzedniej kolejce nasz zespół zremisował na wyjeździe 0:0 z ósmą w stawce Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Natomiast Łomianki poko-
Rozszerzona zawartość newsa

Już w najbliższą sobotę, 4. listopada o godz. 11:00 piłkarze dwunastego w tabeli Huraganu Wołomin, w meczu 14. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą u siebie ósmy w tabeli KS Łomianki.

W poprzedniej kolejce nasz zespół zremisował na wyjeździe 0:0 z ósmą w stawce Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Natomiast Łomianki pokonały na własnym boisku 3:0 dwunasty w lidze Mazur Gostynin. Ostatnio PWKS rywalizował z Łomiankami w sezonie 2015/2016 – 17. października 2015 roku odnieśliśmy na boisku przeciwnika zwycięstwo 2:3 (na listę strzelców wpisali się wówczas: Marcin Stańczyk (dwukrotnie) i Rafał Wielądek), zaś 25. maja 2016 roku rozgromiliśmy w Wołominie rywala notując wynik 6:1 (bramki zdobyli wtedy: Rafał Wielądek (dwie) oraz Waldemar Woźniak, Łukasz Choiński, Marcin Stańczyk, Paweł Nowacki). Chlubna tradycja została podtrzymana również w tym roku, gdy 20. września w meczu czwartej rundy Okręgowego Pucharu Polski Łomianki uległy Huraganowi 3:4.

Liczymy na to, iż nasza drużyna w sobotnim starciu trzeci raz w tej rundzie zainkasuje komplet punktów. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na to zapowiadające się emocjonująco spotkanie. Tego dnia warto przyjść na wołomiński stadion, aby wspomóc mentalnie zawodników w staraniach o osiągnięcie jak najlepszego wyniku. UWAGA – wstęp na mecz będzie BEZPŁATNY.