Zaproszenie na sobotni mecz Huraganu z Koroną Ostrołęka
Dodane przez Admin dnia 06 wrzesień 2017 08:00:00

Już w najbliższą sobotę, 9. września o godz. 11:00 piłkarze trzynastego w tabeli Huraganu Wołomin, w meczu 6. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie trzecią w rozgrywkach Koronę Ostrołęka. W poprzedniej kolejce nasz zespół przegrał na wyjeździe 3:1 z piętnastym w stawce MKS-em Przasnysz.
Rozszerzona zawartość newsa

Już w najbliższą sobotę, 9. września o godz. 11:00 piłkarze trzynastego w tabeli Huraganu Wołomin, w meczu 6. kolejki grupy północnej mazowieckiej IV ligi podejmą na wołomińskim stadionie trzecią w rozgrywkach Koronę Ostrołęka.

W poprzedniej kolejce nasz zespół przegrał na wyjeździe 3:1 z piętnastym w stawce MKS-em Przasnysz. Natomiast Korona pokonała na własnym boisku 2:0 czwarty w lidze Mazur Gostynin. Ostatnio PWKS rywalizował z ostrołęckim przeciwnikiem w sezonie 2010/2011 – 18. maja 2011 roku ponieśliśmy w Wołominie porażkę 2:3, zaś 9. października 2010 roku zremisowaliśmy w Ostrołęce notując wynik 1:1.

Liczymy na to, iż nasza drużyna w sobotnim starciu wkroczy na drogę seryjnych zwycięstw i bezproblemowo sięgnie po drugi komplet punktów. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na to spotkanie. UWAGA – wstęp na mecz będzie BEZPŁATNY.