Zaproszenie na środowy mecz Huraganu z Jagiellonią II
Dodane przez Admin dnia 12 czerwiec 2017 08:00:00

Już w najbliższą środę, 14. czerwca o godz. 17:00 piłkarze szesnastego w tabeli Huraganu Wołomin w meczu ostatniej, 34. kolejki grupy pierwszej III ligi podejmą na wołomińskim stadionie trzynastą w rozgrywkach Jagiellonię II Białystok. W poprzedniej kolejce nasz zespół po zaciętej walce wygrał na wyjeździe 1:0 z zajmującym szesna-
Rozszerzona zawartość newsa

Już w najbliższą środę, 14. czerwca o godz. 17:00 piłkarze szesnastego w tabeli Huraganu Wołomin w meczu ostatniej, 34. kolejki grupy pierwszej III ligi podejmą na wołomińskim stadionie trzynastą w rozgrywkach Jagiellonię II Białystok.

W poprzedniej kolejce nasz zespół po zaciętej walce wygrał na wyjeździe 1:0 z zajmującym szesnastą lokatę Ruchem Wysokie Mazowieckie. Z kolei Jagiellonia II doznała u siebie porażki 0:1 z piętnastym w lidze Ursusem Warszawa. Listopadowy pojedynek ze środowym rywalem zakończył się zwycięstwem Białegostoku 2:0. Stawką tego starcia dla PWKS-u mimo przesądzonego od pięciu kolejek spadku będzie utrzymanie dotychczasowej pozycji, a dla rezerw Jagiellonii być może uniknięcie degradacji do IV ligi (przy założeniu, że Ursus zdoła stawić skuteczny opór ŁKS-owi Łódź).

Liczymy na to, że nasza drużyna w konfrontacji z wyżej notowanym przeciwnikiem sięgnie po swój czwarty w tym roku komplet punktów. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na to kończące trzecioligowy sezon 2016/2017 spotkanie. UWAGA – wstęp na mecz będzie BEZPŁATNY.