17.05.2017, 17:30 – Wo?omin – 29. kolejka III ligi
Huragan Wo?omin – Legia II Warszawa 1:4 (1:2)

Bramki: ?yro 23 (s) – Nawotka 3, Nawotka 5, Nawotka 54, Chrostowski 88 (s)
Rozszerzona zawartość newsa

Huragan: Chrostowski – Lewicki, Zaborowski, Lendzion, Szypulski (84' ?awcewicz) – Górski (27' Wo?niak), Choi?ski (90+1' L?gas) – ?ledziewski, Kimura (84' Jasi?ski) – Wiel?dek – Tokaj

Legia II: Majecki – Skowron, ?yro, Makowski (58' Rakowski), Ho?ownia – Nawotka (69' Mati?), Urba?ski (77' Kulenovi?), Waniek, Leleno – Szczepa?ski (66' Czarnowski) – Sulley

Pomeczowa wypowied? trenera Dariusza Bratkowskiego:
Nie wiem za bardzo jak nazwa? nasz? niemoc strzeleck? - s? poprzeczki, uderzenia pi?? centymetrów obok s?upka, pusta bramka, lob nad bramkarzem mo?na powiedzie?, ?e te? do pustej bramki. Trudno o bardziej dogodne sytuacje ni? te, które dzisiaj stworzyli?my. W pierwszych pi?tnastu minutach nie weszli?my dobrze w mecz, gdy? dwa indywidualne b??dy w tym czasie spowodowa?y, i? stracili?my dwie bramki. Pó?niej zacz?li?my goni? i jeszcze przed przerw? wypracowali?my okazj? na 2:1, gdzie pad?a samobójcza bramka, ale ona nie wzi??a si? z przypadku, bo niejeden strzela? i by?o osiem poda? na sto procent. Konsekwencj? tego by?a bramka samobójcza i je?eli zawodnik Legii by nie strzeli?, to nasz by do?o?y? nog? i efekt by?by ten sam. Potem mieli?my jeszcze dwie szanse strzeleckie na wyrównanie, lecz nie wykorzystali?my tego. W drugiej po?owie mieli?my sytuacj? bramkow? Miko?aja Tokaja i nast?pnie dostali?my bramk? na 3:1. Nasi zawodnicy co prawda nie poddawali si? i grali po prostu swoje, a sytuacje, których nie wykorzystali?my si? zem?ci?y. Najwa?niejszy dla nas jest wynik. Gra, jej tempo, zaanga?owanie - te elementy mog? cieszy?, jednak jak kibic nieb?d?cy na meczu spojrzy w Telegazet?, to mo?e mie? tylko jeden wniosek, a ja powiem, ?e rezultat nie odzwierciedla tego, co dzia?o si? na boisku i tego co grali?my. Rozgrywanie meczów nawet co trzy dni nam nie przeszkadza i prawie wszystko fajnie wygl?da z wyj?tkiem tego, ?e ca?y czas te cyfry na tablicy wyników si? nie zgadzaj?, cho? w ka?dym starciu stwarzamy do sze?ciu sytuacji, z czego strzelamy jedn? bramk?, za? przeciwnik stwarza jedn? sytuacj? i strzela trzy albo cztery bramki. Przemek Górski narzeka na naci?gni?t? pachwin? i my?leli?my, ?e mimo to da sobie rad?, gdy na pocz?tku potrzebna b?dzie walka w ?rodku i trzeba b?dzie t? stref? zag??ci? i dlatego pojawi? si? wyj?ciowej jedenastce. Jednak spotkanie nabra?o troch? innego obrazu i w perspektywie najbli?szej kolejki podj??em decyzj?, aby da? mu odpocz?? i ?eby w sobot? równie? wniós? jako??. W pojedynku z ?om?? bardzo ma?e szanse na powrót do sk?adu ma Marcin Figiel, poniewa? jego grypa jelitowa skutkuje tym, i? musi bra? antybiotyk. Natomiast Gigi dostarczy? diagnoz? z gabinetu lekarskiego i ju? 22. maja wraca do treningu i w zwi?zku tym do ko?ca sezonu powinien jeszcze wyst?pi?. Z kolei Jacek Koza jest po badaniach USG i czekaj? go co najmniej trzy tygodnie przerwy.