16.04.2016, 11:00 – Radzymin – 17. kolejka A-klasy Warszawa I
Mazur Radzymin – Huragan II Wo?omin 5:0 (1:0)

Bramki: Rutkowski 25, Zach 65, Zach 70, Zach 84,

Bramki: Rutkowski 25, Zach 65, Zach 70, Zach 84, ?muda 76 (k)

Mazur: Kobylarz – W?odarczyk, Gajewski, Wyszy?ski (75' ?mijewski), Ob?ój – Urbanowski, Rutkowski (46' Bisialski), Kokosza (80' Pisarek), Balcer – Augustyniak (60' Zach), ?muda

Huragan II: Baj – B?czyk (76' czerwona kartka), L?gas, S. Radzki, D. Radzki, I. Tr?bi?ski – Manaj (80' Babicki), Bloch, Trzonkowski (80' P?kul) – O?dak, Milewski (65' Kami?ski)

Pomeczowa wypowied? trenera Piotra Krzemienia:
Niestety kolejny przegrany mecz. W dodatku ponownie, z perspektywy ?awki, mam wra?enie, ?e wcale nie musieli?my tego meczu przegra?. Pierwsza po?owa sko?czy?a si? 0:1 i mieli?my w niej dwie stuprocentowe sytuacje do strzelenia bramki oraz jeszcze ze dwie kolejne dogodne okazje. Równie? po przerwie do siedemdziesi?tej minuty grali?my skoncentrowani i nie pozwalali?my przeciwnikowi na tworzenie gro?nych okazji. Niestety moment zagapienia, akcja "z niczego" i przegrywamy 0:2. A potem ju? posz?o. Radzymin gra? na luzie i spokojnie móg? nam strzeli? drugie tyle bramek, zw?aszcza od momentu, gdy grali z przewag? jednego zawodnika. Uczciwie trzeba przyzna?, ?e w drugiej po?owie praktycznie ani razu nie zagrozili?my bramce przeciwnika, ale wydaje mi si?, ?e przy innym wyniku po pierwszej po?owie i nam gra?oby si? ?atwiej i Radzyminowi trudniej. Có?, trzeba prze?kn?? gorzk? pigu?k? pora?ki i ci??ko pracowa? dalej. Za tydzie? kolejne trzy punkty do zdobycia!