Zaproszenie na sobotni mecz Huraganu z Wkr? Bie?u?
Dodane przez Admin dnia 29 marzec 2016 08:00:00

Ju? w najbli?sz? sobot?, 2. kwietnia o godz. 11:00 pi?karze pi?tego w tabeli Huraganu Wo?omin, w meczu 21. kolejki grupy pó?nocnej mazowieckiej IV ligi podejm? na miejscowym stadionie pi?tnast? w rozgrywkach Wkr? Bie?u?. W ubieg?ej kolejce wo?omi?ski zespó? dozna? na wyje?dzie pora?ki 2:1 z dziesi?t? w stawce Mazovi? Mi?sk
Rozszerzona zawartość newsa

W ubieg?ej kolejce wo?omi?ski zespó? dozna? na wyje?dzie pora?ki 2:1 z dziesi?t? w stawce Mazovi? Mi?sk Mazowiecki. Natomiast Wkra wygra?a u siebie 3:0, z czternast? w lidze Koron? Szyd?owo. Sierpniowy pojedynek z sobotnim rywalem zako?czy? si? zwyci?stwem Huraganu 4:3. Na list? strzelców wpisali si? wtedy: Rafa? Wiel?dek (dwukrotnie), Marcin Sta?czyk i Daniel Dylewski. Warto zaznaczy?, ?e tamto starcie mia?o bardzo zaci?ty przebieg, o czym najlepiej ?wiadczy bramka Rafa?a Wiel?dka zdobyta z rzutu wolnego w 94. minucie i przy zapadaj?cych ciemno?ciach.

Liczymy na to, ?e nasza dru?yna si?gnie w tym pojedynku po trzy punkty i tym samym przerwie trwaj?c? od pocz?tku rundy wiosennej z?? pass?. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków pi?ki no?nej na to spotkanie. Bilety w cenie 5 z?otych do nabycia w dniu meczu.