Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 493
Najnowszy Użytkownik: ~On
Relacja LIVE z meczu Huragan Wo?omin - Nadnarwianka Pu?tusk
Zapraszamy wszystkich, którzy nie b?d? mogli przyj?? na stadion do ?ledzenie internetowej relacji LIVE na naszej stronie. Relacja b?dzie znajdowa? si? pod tym linkiem, pocz?tek ju? kilkana?cie minut przed pierwszym gwizdkiem s?dziego.
Weekend na Huraganie
Oczywi?cie na wyst?pach pierwszej dru?yny nie ko?cz? si? emocje sportowe. Dlatego zapraszamy do przychodzenia na mecze dru?yn m?odzie?owych. Wi?cej w rozwini?ciu
Zapowied? Huragan - Nadnarwianka
Bardzo ci??ki pojedynek w najbli?sz? sobot? czeka pi?karzy Huraganu Wo?omin, którzy zmierz? si? z Nadnarwiank? Pu?tusk. Spadkowicz z 3 ligi na pewno ?atwo skóry nie sprzeda. Nadnarwianka spad?a i b?dzie walczy? o powrót do wy?szej klasy rozgrywkowej, cho? na pewno utrudnia jej to znakomita dyspozycja pi?karzy Hutnika Warszawa.
Zapowied?: Korona Ostro??ka-Huragan Wo?omin
Ju? jutro zawodnicy Huraganu podejm? w Ostro??ce tamtejsz? Koron?. B?dzie to mecz z dru?yn? zamykaj?c? tabele, wi?c kibice na pewno b?d? domagali si? zgarni?cia 3 pkt. Trzeba jednak pami?ta?, ?e Korona wygra?a z Nadnarwiank? Pu?tusk i zremisowa?a z Bugiem Wyszków, czyli z dru?ynami o wysokich aspiracjach.
Koniec pucharowej przygody
W wyjazdowym spotkaniu IV rundy okr?gowego Pucharu Polski Huragan Wo?omin przegra? po rzutach karnych z GKP Targówek 1:1, karne 4:5. Wi?cej informacji wkrótce.
Pi?ta z rz?du wygrana Huraganu
Huragan Wo?omin wygra? w meczu 9 kolejki z Kasztelanem Sierpc 1:0. Jedyn? bramk? w meczu zdoby? Marek Wojdyna w 23 minucie. Dzi?ki temu zwyci?stwu Wo?ominianie awansowali na trzecie miejsce w ligowej tabeli trac?c przy tym 6 punktów do lideruj?cego Hutnika Warszawa. Kolejne spotkanie odb?dzie si? na wyje?dzie 9 pa?dziernika z Koron? Ostro??ka. Zapis relacji LIVE znajduje si? tutaj.
Relacja LIVE z meczu Huragan Wo?omin - Kasztelan Sierpc
Wszystkich kibiców, którzy nie b?d? mogli przyj?? na stadion zapraszamy do ?ledzenia relacji LIVE z meczu Huragan Wo?omin - Kasztelan Sierpc. Relacja b?dzie znajdowa? si? pod tym linkiem, pocz?tek o godzinie 15:30.
Oprócz spotkania I i II dru?yny seniorów w najbli?szy weekend na boisku Huraganu odb?d? si? trzy spotkania naszych juniorów. Ju? w sobot? o 11:00 zespó? ?aków rocznik 99 zagra z Bia?o?eka Warszawa. Pó?torej godziny pó?niej na muraw? wyjdzie II zespó? seniorów, który zagra z z P?omienien Nuna. Dok?adnie o 15:30 dojdzie do bardzo ciekawego spotkania, I dru?yna seniorów zagra z Kasztelanem Sierpc. Natomiast w niedziel?...
W pucharze z GKP Targówek Warszawa
W siedzibie Mazowieckiego Zwi?zku Pi?ki No?nej odby?o si? losowanie par IV rundy Pucharu Okr?gowego na szczeblu warszawskim. Rywalem Huraganu b?dzie wyst?puj?cy w lidze okr?gowej GKP Targówek Warszawa. Mecz odb?dzie si? w 6 pa?dziernika o godzinie 15:30 w Warszawie.
W dalszej cz??ci newsa wszystkie pary.
Iskra Krasne 1:3 Huragan Wo?omin
Huragan Wo?omin zdoby? kolejne trzy punkty, tym razem podopieczni Krzysztofa Gawary wygrali na wyje?dzie z Iskr? Krasne. Pierwsze 15 minut naprawd? mog?o si? podoba?, by?o wiele akcji z obu stron. Niestety ju? w 3 minucie stracili?my bramk?. Mogli?my kilka razy szybko dorówna? jak i zarówno straci? drug? bramk?. W doliczonym czasie gry bramk? wyrównuj?ca zdoby? Sebastian Koz?owski. Wi?cej w rozwini?ciu.
Relacja LIVE z meczu Iskra Krasne - Huragan Wo?omin
Wszystkich kibiców zapraszamy do ?ledzenia relacji LIVE z meczu Iskra - Huragan, która b?dzie przeprowadzona prosto ze stadionu. Relacja b?dzie znajdowa? si? pod tym linkiem, pocz?tek o godzinie 15:00.