Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 493
Najnowszy Użytkownik: ~On
W pucharze z GKP Targówek Warszawa
W siedzibie Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par IV rundy Pucharu Okręgowego na szczeblu warszawskim. Rywalem Huraganu będzie występujący w lidze okręgowej GKP Targówek Warszawa. Mecz odbędzie się w 6 października o godzinie 15:30 w Warszawie.
W dalszej części newsa wszystkie pary.
Iskra Krasne 1:3 Huragan Wołomin
Huragan Wołomin zdobył kolejne trzy punkty, tym razem podopieczni Krzysztofa Gawary wygrali na wyjeździe z Iskrą Krasne. Pierwsze 15 minut naprawdę mogło się podobać, było wiele akcji z obu stron. Niestety już w 3 minucie straciliśmy bramkę. Mogliśmy kilka razy szybko dorównać jak i zarówno stracić drugą bramkę. W doliczonym czasie gry bramkę wyrównująca zdobył Sebastian Kozłowski. Więcej w rozwinięciu.
Relacja LIVE z meczu Iskra Krasne - Huragan Wołomin
Wszystkich kibiców zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z meczu Iskra - Huragan, która będzie przeprowadzona prosto ze stadionu. Relacja będzie znajdować się pod tym linkiem, początek o godzinie 15:00.
Zapowiedź meczu: Iskra Krasne - Huragan Wołomin
W 8 kolejce IV ligi Wołomiński Huragan podejmie na wyjeździe zespół Iskry Krasne. Ciężko jest wytypować zwycięzce tego meczu. Iskra po słabym początku sezonu i dwóch dotkliwych porażkach odbudowała się. Huragan gra równo i wygrywa mecze które powinien, dzięki czemu zajmuje wysoką 6 lokatę i ma tylko 2 pkt straty do wicelidera z Przasnysza.
Huragan II Wołomin 5:0 Mazur II Radzymin
Rezerwy Huraganu bez problemu poradziły sobie z rezerwami Mazura Radzymin. Druga drużyna podobnie jak i pierwsza zdobyła 5 bramek, ale w przeciwieństwie do poprzedników nie straciła ani jednej. W ten sposób nasze drużyny w jeden weekend strzeliły przeciwnikom, aż 10 bramek. Możemy zaliczyć minioną sobotę do bardzo udanych, mamy nadzieję, że następne weekendy również będą obfitowały w dużą ilość strzelonych goli.
Gładka wygrana z Kryształem
Huragan dość łatwo poradził sobie z drużyną Kryształu Glinojeck i wygrał aż 5:1. Pierwsza połowa była w wykonaniu Huraganu bardzo słaba, gra była nieprzemyślana, zawodnicy notowali bardzo dużo strat. To wszystko zemściło się w 37 minucie, gdy Kryształ objął prowadzenie. Po przerwie widzieliśmy zupełnie inny zespół, zaraz na początku drugiej połowy dorównał Stępień, a 10 minut później bramkę samobójczą strzelił Kamil Kudelski, który...
Zapowiedź meczu: Huragan Wołomin - Kryształ Glinojeck
Zaledwie trzy dni po meczu z Tęczą Płońsk przyjdzie rozegrać Huraganowi kolejne spotkanie. Tym razem do naszego miasta zawita drużyna Kryształu Glinojeck. Nasz sobotni przeciwnik już trzeci sezon z rzędu występuje w naszej grupie, ale w tym czasie nie liczył się w walce o wyższe miejsca w ligowej tabeli.
Relacja LIVE z meczu Huragan - Kryształ
Przepraszamy wszystkich, że relacja LIVE się nie odbyła. Powodem tego była awaria internetu na stadionie. Jeszcze raz bardzo wszystkich przepraszamy.
Pomeczowa wypowiedż Arkadiusza Stępnia
Redakcja: Co powiesz o meczu z Tęczą Płońsk?

A. Stępień: Grało się ciężko, boisko było niezbyt dobre. Drużyna Tęczy postawiła dosyć trudne warunki. Boisko nie dość, że było nie równe, było także małe co ułatwiło drużynie z Płońska bronienie się. W pierwszej połowie nie było za dużo sytuacji bramkowych, dobrze, że w drugiej...
Zaskakujące wyniki 6. kolejki
W dzisiejszych spotkaniach oczywiście najbardziej cieszy wygrana Huraganu. W innych spotkaniach padły wyniki wręcz sensacyjne. Typowana do awansu Nadnarwianka przegrała z zamykającą tabelę Koroną Ostrołęka. W Mławie miejscowy MKS, również mający aspirację na awans, przegrał z dużo niżej notowaną Victorią Sulejówek. Z faworytów nie zawiódł jedynie Warszawski Hutnik, który pokonał na wyjeździe MKS Przasnysz 3:1. Wszystkie wyniki w dalszej części newsa.
Wygrana w Płońsku
Huragan Wołomin pokonał w meczu wyjazdowym Tęczę Płońsk 1:0. Jedyna bramkę strzelił Arkadiusz Stępień po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Łukasza Rossy. W pierwszej połowie przeważała Tęcza, w drugiej połowie gra wyrównała się z lekką przewagą graczy Huraganu. W rozwinięciu skład Huraganu.