11 kwietnia 2012, 16:20 - Wo?omin - 22 kolejka IV ligi.
Huragan SKOK Wo?omin - Wkra ?uromin 1:2 (0:2)

BRAMKI: Ndakiza '50 (as. St?pie?) - Narewski '3, Kami?ski '25.

Sk?ad Huraganu SKOK: Ratajczyk - Górski, Fogler, Kingsley, Herman - Koz?owski (73' Bieniak), Biernacki, Grodzki (46' M?czkowski), Jarz?bski (46' Dobrzeniecki) - Ndakiza (76' Jaczewski), St?pie?.

Sk?ad Wkry: Gaty?ski - Sochacki, ?elazny, Dominik Stopczy?ski (46' Dudek), Pikalski - Kruk, Mateusz Stopczy?ski (54' Skrzynecki), Narewski, Kami?ski (72' Witkowski) - Nowacki (86' Izwantowski), Koprowski.

Od pocz?tku spotkania przewa?ali go?cie, którzy ju? w pierwszej minucie przeprowadzili akcj? na skrzydle, zako?czon? strza?em w praw?, boczn? siatk?. W 3 minucie pad?a pierwsza bramka - zamieszanie w polu karnym wykorzystali pi?karze Wkry i Bartosz Narewski lekkim uderzeniem z ostrego k?ta, które wyl?dowa?o w d?ugim, lewym rogu da? go?ciom prowadzenie 1:0. W 25 minucie po trójkowym rozegraniu by?o ju? 2:0 dla ?uromina - jeden z pi?karzy Wkry poda? ze ?rodka na prawe skrzyd?o, tam nast?pi?o odegranie do boku, do Tomasza Kami?skiego i ten celnie uderzy? po d?ugim rogu. 33 minuta przynios?a przebudzenie Huraganu, kiedy to Bartosz Grodzki bez powodzenia strzela? przy lewym s?upku. Minut? przed ko?cem pierwszej po?owy Micha? Herman próbowa? postraszy? Kamila Gaty?skiego, ale próba z wolnego wyl?dowa?a w r?kach bramkarza. Ta cz??? meczu przedstawia?a smutny obrazek nieporadno?ci pi?karzy Huraganu. Du?? bol?czk? by? brak pomys?u na sfinalizowanie okazji z rzutów ro?nych (czego efektem by?y k??liwe kontry), a tak?e zostawianie przyjezdnym du?ej przestrzeni na konstruowanie akcji.

W 50 minucie na 1:2 uda?o si? trafi? Gigi'emu w okolice lewego rogu. Dwie minuty pó?niej efektowna parada w wykonaniu Krzysztofa Ratajczyka zapobieg?a utracie trzeciego gola. Spowolnion? wymian? ciosów prze?ama?a dopiero niecelna g?ówka Przemys?awa Górskiego z 70 minuty. W 78 minucie znowu na wysoko?ci zadania stan?? Ratajczyk. Tym razem wybi? strza? Adama Koprowskiego zmierzaj?cy pod poprzeczk?. Minut? pó?niej po dograniu Mateusza Jaczewskiego silnie uderza? Maciej Biernacki, jednak sko?czy?o si? tylko na wywalczeniu rzutu ro?nego. W 86 minucie Arkadiusz St?pie? minimalnie przestrzeli? nad poprzeczk?. Po przerwie Huragan m?drzej rozgrywa? pi?k? i próbowa? zatrze? z?e wra?enie, ale dogodne sytuacje na skutek przekombinowania by?y cz?sto marnowane i to ?uromin kontrolowa? korzystny dla siebie przebieg boiskowych wydarze?.

Efektem zaawansowanych rozmów zarz?du w przerwie i po meczu, by?a decyzja o zmianie szkoleniowca (szerzej o tym w oddzielnym artykule). Z pozytywów nale?y wymieni? powrót do sk?adu Mateusza Jaczewskiego, którego uda?o si? nak?oni? do wznowienia treningów dzi?ki staraniom Zygmunta Ocimka. Nadto cieszy powrót do gry Bart?omieja M?czkowskiego, po kontuzji z okresu przygotowawczego.