Zarejestrowanch Uzytkowników: 494
Najnowszy Użytkownik: ~Stifler
Huragan SKOK Wo?omin - MKS Ciechanów 3:2 (1:1)
21 wrze?nia 2011, 16:30 - Wo?omin - 8 kolejka IV ligi

BRAMKI: 32' ?ebrowski (bramka samobójcza), 55' Zasadzi?ski, 88' Bednarczyk - 14' Mroczek, 61' Banaszewski.

Sk?ad Huraganu SKOK: Matusiak - M?czkowski, Pietrzyk (66' Kingsley), Piwko, Grodzki - Wojdyna (46' Zasadzi?ski), Iwanowski (78' Tokarz), Jarz?bski, Bednarczyk - Ndakiza, Jaczewski (82' Koz?owski).

Sk?ad MKS-u Ciechanów: Wardzi?ski - Boniewski, ?ebrowski, Mazurkiewicz, Za??ski - Mroczek, Jó?wiak (69' Monye), Tosik, Olszewski - Banaszewski, Borowiec (60' Sosnowski).

Pocz?tek spotkania przyniós? rzut wolny dla Ciechanowa w 3 minucie, po którym pi?ka poszybowa?a nad poprzeczk?. 5 minuta to gro?na kontra go?ci i strza? Daniela Banaszewskiego mijaj?cy bramk?. Sze?? minut pó?niej ro?ny wybija Damian Jarz?bski, ale Guyguy Pierre Ndakiza g?ówkuje obok lewego s?upka. W 13 minucie prób? zmiany rezultatu podejmuje Mateusz Jaczewski, lecz nie wykorzystuje do?rodkowania Jarz?bskiego z lewej strony i niecelnie strzela g?ow?. Po chwili jest ju? 1:0 dla przyjezdnych - szybko i skutecznie przeprowadzona kontra przynosi bramk? Mateusza Mroczka. W 24 minucie Damian Jarz?bski otrzymuje podanie z prawego skrzyd?a, jednak silnie uderza z pierwszej pi?ki obok lewego s?upka. 32 minuta przynosi ciekaw? akcj? autorstwa Jaczewskiego, który najpierw opanowuje pi?k? w polu karnym, nast?pnie oddaje strza?, w ko?cu pi?ka odbija si? od obro?cy go?ci i wpada obok zaskoczonego Wardzi?skiego. Pi?? minut pó?niej niebezpieczne uderzenie Banaszewskiego, zdo?a? wybi? Dariusz Matusiak. W 40 minucie dochodzi do kolejnego wyj?cia obronn? r?k? przez Matusiaka, kiedy to wybi? k??liwy strza? po ziemi, zmierzaj?cy w rejony lewego s?upka. Ostatni? klarown? sytuacj? dla Huraganu SKOK w pierwszej po?owie, by?o przej?cie pi?ki i rajd Jaczewskiego w polu karnym w 42 minucie, niestety ?adnemu z pi?karzy nie uda?o si? tego wyko?czy?.

Pierwsze minuty drugiej ods?ony meczu zaczynaj? si? od lekkiej dominacji go?ci. W 55 minucie dochodzi do ro?nego dla Huraganu, tam gdzie trzeba znajduje si? Jakub Zasadzi?ski i po dograniu Karola Bednarczyka, pewnie kieruje pi?k? do bramki na 2:1. 61 minuta przynosi wyrównanie - po pierwszym uderzeniu udaje si? Matusiakowi sparowa? pi?k?, niestety poprawka Banaszewskiego mija lini? bramkow?. W 67 minucie pi?k? zdo?a? opanowa? Zasadzi?ski, jednak jego strza? okaza? si? niecelny. Gor?co pod bramk? Huraganu SKOK zrobi?o si? w 85 minucie - prób? przelobowania Matusiaka podj?? Kamil Olszewski, lecz naszemu bramkarzowi uda?o si? przenie?? pi?k? nad poprzeczk?. Rozstrzygni?cie spotkania nast?puje w 88 minucie - wykonawc? ro?nego jest Jarz?bski, idealnie do?rodkowuje i pi?ka trafia do Bednarczyka, który bez problemów podwy?sza na 3:2. Po tej decyduj?cej akcji, niebezpieczne próby ostrza?u podejmuj? przyjezdni, jednak szcz??cie nas nie opuszcza. Ko?cowym akcentem w wykonaniu pi?karzy Huraganu, jest uderzenie Gigi'ego prosto w r?ce bramkarza Ciechanowa.