Huragan SKOK Wołomin - Nadnarwianka Pułtusk 1:0 (0:0)
10 września 2011, 13:00 - Wołomin - 6 kolejka IV ligi

BRAMKA: Iwanowski '85 (z karnego)

Skład Huraganu SKOK: Matusiak - Piwko, Grodzki, Pietrzyk (82' Ndakiza), Tokarz - Kingsley, Zasadziński (90' Męczkowski), Iwanowski, Jarzębski (46' Wojdyna) - Kozłowski (55' Jaczewski), Stępień.

Skład Nadnarwianki: Baczyński - Mike, Boniecki, Bobowski, Elak - Kotarski (74' Walętrzak), Michalski, Kluczik, Warda - Polniak, Rembiejewski. Nadto na zmianę weszli: w '81 Orłowski oraz w '89 Dżawakian.

W szóstej kolejce spotkań czwartej ligi grupy północnej, Huragan SKOK podejmował na własnym boisku Nadnarwiankę Pułtusk. Jako pierwsi zagrożenie pod bramką stworzyli goście z Pułtuska, ale Dariusz Matusiak złapał piłkę po niebezpiecznej, dwójkowej akcji w polu karnym. W 8 minucie na uderzenie zdecydował się Sebastian Kozłowski, lecz piłka wylądowała prosto w rękach bramkarza Nadnarwianki. Sześć minut później rzut wolny wykonywał Paweł Iwanowski, jednak gracze przyjezdni zdołali wybić futbolówkę. W 25 minucie dochodzi do ładnego dośrodkowania z prawego skrzydła i Damianowi Jarzębskiemu nie udało się wykończyć sytuacji. Następnie rzut wolny egzekwował Iwanowski, piłkę udało się przejąć Bartoszowi Grodzkiemu, który zdecydował się na strzał nad poprzeczką. 28 minuta meczu przyniosła najlepszą okazję strzelecką w pierwszej połowie – doszło do idealnego podania ze skrzydła, ale Kingsley nie dostawił nogi i piłka przeleciała obok linii bramkowej przyjezdnych. Pięć minut później to zawodnicy Pułtuska próbowali zmienić wynik, lecz piłka trafiła w ręce Matusiaka. W 35 minucie po rzucie rożnym, na niedokładne uderzenie obok prawego słupka zdecydował się Rafał Piwko. Po chwili Emil Rembiejewski miał najlepszą okazję strzelecką w tym meczu dla Nadnarwianki, jednak jego strzał z obrotu niewiele minął prawy słupek.

Początek drugiej połowy spotkania nie należał do widowiskowych w wykonaniu obu drużyn. Dopiero w 58 minucie rzut wolny wykonywał Paweł Iwanowski, piłka trafiła do Arkadiusza Stępnia i ten groźnie główkował. Po dwóch minutach inicjatywa należała do gości, jednak strzał jednego z ich piłkarzy z wolnego minął lewy słupek. 61 minuta przyniosła klarowną sytuację dla Huraganu SKOK – w polu karnym z ostrego kąta strzelał Mateusz Jaczewski i futbolówka o mało nie wtoczyła się do bramki przy lewym słupku. W 76 minucie niezłą okazję do zmiany wyniku miał Stępień, ale bramkarz gości wykazał się refleksem i przejął piłkę. Na pierwszą i jedyną bramkę meczu przyszło czekać do 85 minuty – w polu karnym został sfaulowany Jaczewski, sędzia podyktował rzut karny i pewny, techniczny strzał Iwanowskiego przesądził o korzystnym wyniku dla Huraganu SKOK. Tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego, próbę podwyższenia rezultatu podjął Guyguy Pierre Ndakiza, niestety jego mocne uderzenie przeszło obok prawego słupka.

Po szóstej kolejce spotkań w grupie północnej IV ligi, Huragan SKOK mając rozegranych pięć spotkań, zajmuje w tabeli szóste miejsce z dorobkiem jedenastu punktów. Liderem (mimo pauzowania) pozostał Bug Wyszków. Drugą porażkę z rzędu zanotował nasz najbliższy rywal - Kasztelan Sierpc, mimo to jego sytuacja w tabeli nadal jest bardzo dobra. Po sześciu kolejkach, tylko Huragan i Targówek nie zaznały goryczy porażki w tej rundzie. W meczu outsiderów padł remis i Marcovia zremisowała z Amatorem Maszewo 2:2. Ten wynik sprawił, że nie ma w tabeli zespołu bez punktów.