Huragan SKOK Wo?omin - Nadnarwianka Pu?tusk 1:0 (0:0)
10 wrze?nia 2011, 13:00 - Wo?omin - 6 kolejka IV ligi

BRAMKA: Iwanowski '85 (z karnego)

Sk?ad Huraganu SKOK: Matusiak - Piwko, Grodzki, Pietrzyk (82' Ndakiza), Tokarz - Kingsley, Zasadzi?ski (90' M?czkowski), Iwanowski, Jarz?bski (46' Wojdyna) - Koz?owski (55' Jaczewski), St?pie?.

Sk?ad Nadnarwianki: Baczy?ski - Mike, Boniecki, Bobowski, Elak - Kotarski (74' Wal?trzak), Michalski, Kluczik, Warda - Polniak, Rembiejewski. Nadto na zmian? weszli: w '81 Or?owski oraz w '89 D?awakian.

W szóstej kolejce spotka? czwartej ligi grupy pó?nocnej, Huragan SKOK podejmowa? na w?asnym boisku Nadnarwiank? Pu?tusk. Jako pierwsi zagro?enie pod bramk? stworzyli go?cie z Pu?tuska, ale Dariusz Matusiak z?apa? pi?k? po niebezpiecznej, dwójkowej akcji w polu karnym. W 8 minucie na uderzenie zdecydowa? si? Sebastian Koz?owski, lecz pi?ka wyl?dowa?a prosto w r?kach bramkarza Nadnarwianki. Sze?? minut pó?niej rzut wolny wykonywa? Pawe? Iwanowski, jednak gracze przyjezdni zdo?ali wybi? futbolówk?. W 25 minucie dochodzi do ?adnego do?rodkowania z prawego skrzyd?a i Damianowi Jarz?bskiemu nie uda?o si? wyko?czy? sytuacji. Nast?pnie rzut wolny egzekwowa? Iwanowski, pi?k? uda?o si? przej?? Bartoszowi Grodzkiemu, który zdecydowa? si? na strza? nad poprzeczk?. 28 minuta meczu przynios?a najlepsz? okazj? strzeleck? w pierwszej po?owie – dosz?o do idealnego podania ze skrzyd?a, ale Kingsley nie dostawi? nogi i pi?ka przelecia?a obok linii bramkowej przyjezdnych. Pi?? minut pó?niej to zawodnicy Pu?tuska próbowali zmieni? wynik, lecz pi?ka trafi?a w r?ce Matusiaka. W 35 minucie po rzucie ro?nym, na niedok?adne uderzenie obok prawego s?upka zdecydowa? si? Rafa? Piwko. Po chwili Emil Rembiejewski mia? najlepsz? okazj? strzeleck? w tym meczu dla Nadnarwianki, jednak jego strza? z obrotu niewiele min?? prawy s?upek.

Pocz?tek drugiej po?owy spotkania nie nale?a? do widowiskowych w wykonaniu obu dru?yn. Dopiero w 58 minucie rzut wolny wykonywa? Pawe? Iwanowski, pi?ka trafi?a do Arkadiusza St?pnia i ten gro?nie g?ówkowa?. Po dwóch minutach inicjatywa nale?a?a do go?ci, jednak strza? jednego z ich pi?karzy z wolnego min?? lewy s?upek. 61 minuta przynios?a klarown? sytuacj? dla Huraganu SKOK – w polu karnym z ostrego k?ta strzela? Mateusz Jaczewski i futbolówka o ma?o nie wtoczy?a si? do bramki przy lewym s?upku. W 76 minucie niez?? okazj? do zmiany wyniku mia? St?pie?, ale bramkarz go?ci wykaza? si? refleksem i przej?? pi?k?. Na pierwsz? i jedyn? bramk? meczu przysz?o czeka? do 85 minuty – w polu karnym zosta? sfaulowany Jaczewski, s?dzia podyktowa? rzut karny i pewny, techniczny strza? Iwanowskiego przes?dzi? o korzystnym wyniku dla Huraganu SKOK. Tu? przed ko?cowym gwizdkiem s?dziego, prób? podwy?szenia rezultatu podj?? Guyguy Pierre Ndakiza, niestety jego mocne uderzenie przesz?o obok prawego s?upka.

Po szóstej kolejce spotka? w grupie pó?nocnej IV ligi, Huragan SKOK maj?c rozegranych pi?? spotka?, zajmuje w tabeli szóste miejsce z dorobkiem jedenastu punktów. Liderem (mimo pauzowania) pozosta? Bug Wyszków. Drug? pora?k? z rz?du zanotowa? nasz najbli?szy rywal - Kasztelan Sierpc, mimo to jego sytuacja w tabeli nadal jest bardzo dobra. Po sze?ciu kolejkach, tylko Huragan i Targówek nie zazna?y goryczy pora?ki w tej rundzie. W meczu outsiderów pad? remis i Marcovia zremisowa?a z Amatorem Maszewo 2:2. Ten wynik sprawi?, ?e nie ma w tabeli zespo?u bez punktów.