Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 494
Najnowszy Użytkownik: ~Stifler
Iskra Krasne 1:3 Huragan Wo?omin
Huragan Wo?omin zdoby? kolejne trzy punkty, tym razem podopieczni Krzysztofa Gawary wygrali na wyje?dzie z Iskr? Krasne. Pierwsze 15 minut naprawd? mog?o si? podoba?, by?o wiele akcji z obu stron. Niestety ju? w 3 minucie stracili?my bramk?. Mogli?my kilka razy szybko dorówna? jak i zarówno straci? drug? bramk?. W doliczonym czasie gry bramk? wyrównuj?ca zdoby? Sebastian Koz?owski.

Druga po?owa przebiega?a pod nasze dyktando, co chwil? gracze Huraganu mieli doskona?e okazje do zdobycia bramki. W 53 minucie rzut wolny wykonywa? ?ukasz Rossa, po jego strzale lub do?rodkowaniu (bo tego do ko?ca nie wiem) pi?ka min??a wszystkich w polu i wpad?a do bramki obok bezradnego bramkarza go?ci. Z naszej perspektywy nie widzieli?my, aby kto? dotkn?? pi?ki, ale s?dzia podobno zapisa? samobója, wi?c takie zapewne b?dzie oficjalne stanowisko w tej sprawie.

Reszta meczu to nieustanne próby podwy?szenia wyniku. Ale 3 poprzeczki i s?upek chyba bez opisywania mówi? same za siebie, ?e skuteczno?? w tym meczu nie by?a najlepsz? stron? zawodników Huraganu. Wreszcie w 85 minucie m?ody Mateusz Jaczewski po ?adnej akcji strzeli? p?askim strza?em trzeci? bramk? dla Huraganu. Po tym golu obie dru?yny nie rwa?y si? ju? do ?adnych akcji i mecz zako?czy? si? rezultatem 1:3.

25 wrze?nia 2010, 15:00 - Krasne
Medvedev 3' - Koz?owski 45', sam 53', Jaczewski 85'

Sk?ad Huraganu: T. Wojdyna, Górski, Bednarczyk, M?czkowski, Jackiewicz, Tokarz, Zasadzi?ski, Rossa (D?browski 68'), M.Wojdyna , Koz?owski (Jaczewski 77'), St?pie?