07.08.2021, 11:00 – Wołomin – 1. kolejka forBET IV ligi
Huragan Wołomin – Stoczniowiec Płock 0:2 (0:1)

Żółte kartki: Nowiński, Wielądek, Smoliński – Skierkowski

Bramki: Bieńkowski 36 (w), Bieńkowski 89

Huragan: Łukasz Derejko – Michał Herman (64' Kamil Żmuda), Adrian Rybak, Kamil Kłopotowski, Daniel Witak (55' Rafał Barzyc) – Marcin Smoliński, Rafał Wielądek – Radosław Dobrzeniecki, Sebastian Nowiński (46' Marcin Figiel; 79' Piotr Manaj) – Mateusz Augustyniak, Paweł Żmuda (87' Piotr Jajko)
W rezerwie pozostali: Piotr Mściwujewski (br), Sebastian Skorupka
Trener: Sergiusz Wiechowski

Stoczniowiec: Adrian Tokarski – Artur Ignaczewski, Mateusz Nowak, Adrian Bieńkowski, Piotr Majchrzak (67' Hubert Kwiatkowski) – Krystian Majchrzak (64' Michał Dubiel), Krystian Skierkowski (72' Damian Koryto) – Łukasz Trzciński, Przemysław Kowalczyk (90+6' Mateusz Dobieński) – Kamil Dąbrowski, Oliwer Osmański (90+4' Mateusz Zimny)
W rezerwie pozostał: Łukasz Łopatowicz (br)
Trener: Damian Kijek

W kadrze wołomińskiego zespołu zabrakło m.in: Kacpra Gawrysia (z powodu wyjazdu wakacyjnego), Dominika Ołdaka (znalazł się poza meczową osiemnastką) oraz Macieja Ołowskiego (odbywa treningi indywidualne po przebytej kontuzji).

Po pierwszej kolejce Huragan plasuje się na czternastym miejscu w tabeli. W piątek, 13. sierpnia w spotkaniu drugiej kolejki grupy I mazowieckiej forBET IV ligi zmierzymy się na wyjeździe z trzecim w rozgrywkach Hutnikiem Warszawa, który bezproblemowo wygrał na boisku rywala 4:1 z Narwią 1962 Ostrołęka. Początek meczu o godz. 18:00 na stadionie przy ul. Strażackiej 121 w Rembertowie.

Pomeczowa wypowiedź trenera Sergiusza Wiechowskiego:
W pierwszej połowie goście oddali dwa-trzy strzały, które przeleciały obok bramki i w zupełnie niegroźnej sytuacji sprokurowaliśmy rzut wolny przed polem karnym, gdzie Kamil Kłopotowski i Adrian Rybak mogli inaczej zareagować i wybić piłkę. W efekcie błędów straciliśmy bramkę ze stałego fragmentu. Właściwie to tyle co przyjezdni zrobili przed przerwą. Ponadto byli bardzo dobrze zorganizowani w obronie i nie mogliśmy znaleźć recepty na to, żeby ich rozmontować. Po zmianie stron gra przez większość czasu toczyła się na połowie rywala i wtedy zarysowała się nasza optyczna przewaga i było dość dużo wrzutek w pole karne, natomiast nic z tego nie wynikało - jedna-dwie kontry i po dwóch stałych fragmentach straciliśmy obie bramki w meczu z beniaminkiem, który po prostu wykazał się sporą determinacją i przyjechał tutaj z konkretnym celem, co poskutkowało wywiezieniem trzech punktów. Myślę, że niemało błędów przydarzyło się w naszym zespole - indywidualnych, jak i braku podejścia oraz konsekwencji i to spowodowało, iż dzisiaj nie udało się nam osiągnąć korzystnego rezultatu. W przyszły piątek zmierzymy się z Hutnikiem Warszawa i musimy poszukać optymalnego ustawienia drużyny i poszczególnych zawodników na danych pozycjach, bo na razie nie wygląda to obiecująco. Inauguracyjna kolejka pokazała, że przyjeżdża przeciwnik wiedzący po co przyjechał i mający świadomość o co gra i wystarczyło na nas, iż biegali przez dziewięćdziesiąt minut i dawali radę. Tak że okazuje się, iż na bazie przygotowania fizycznego można wygrać mecz, ponieważ trzeba jasno powiedzieć, że piłkarsko nasza przewaga była w sensie umiejętności indywidualnych na papierze o wiele większa, aczkolwiek to punktów nie daje, gdyż należy wybiegać i wywalczyć spotkanie. Niestety tym razem nie zagraliśmy na miarę oczekiwań.