NASTĘPNY MECZ
20.07.19, 10:00 - Karczew
SPARING


Mazur Karczew
-:-
Huragan Wołomin
AKADEMIA CSP
» Aktualności CSP
» Informacje o CSP
» Numer konta
» Plan treningów
» Obóz piłkarski
» Regulamin CSP
» Powołania i informacje o meczach weekendowych
KLUB
»Dane Klubu
»Trenerzy
»Historia
»Stadion
»Lista sponsorów
I DRUŻYNA
»Kadra
»Transfery
»Statystyki
»Archiwum statystyk
»Huragan - terminarz
»IV liga - tabela/wyniki
»IV liga - strzelcy
»Okręgowy Puchar Polski
II DRUŻYNA
»Kadra
»Strzelcy
»Huragan II - terminarz
»Klasa A - tabela/wyniki
»Okręgowy Puchar Polski
JUNIORZY
»Rocznik 2003 (U-16)
»Rocznik 2004 (U-15)
»Rocznik 2005 (U-14)
»Rocznik 2006 (U-13)
»Rocznik 2007 (U-12)
»Rocznik 2008 (U-11)
Najlepsi strzelcy
18 – Marcin Figiel
10 – Dominik Ołdak
9 – Mariusz Marczak
8 – Kamil Żmuda
OBECNIE ONLINE
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 493
Najnowszy Użytkownik: ~On
Poznaliśmy skład zarządu Huraganu na kolejną kadencję

W piątek, 18. stycznia odbyła się pierwsza część Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego członków Piłkarskiego Wołomińskiego Klubu Sportowego Huragan Wołomin za okres od stycznia 2016 roku do grudnia 2018 roku. Przybyłych gości powitał prezes Przemysław Dzięcioł, po czym przystąpiono do wyboru przewodniczącego i sekretarza zebrania oraz składów odpowiednich komisji (Mandatowej oraz Uchwał i Wniosków).

Następnie okolicznościowym medalem „Za Zasługi dla Wołomińskiej Piłki Nożnej” wyróżniono Sławomira Paciorka. Później podjęto uchwałę dotyczącą nadania tytułu Honorowego Prezesa. Wniosek przeszedł jednogłośnie, a zaszczyt ten przypadł Jędrzejowi Majchrowskiemu – zasłużonemu, najstarszemu działaczowi klubu, byłemu zawodnikowi i prezesowi Huraganu w latach 1989-1992, który w 1935 roku (w wieku sześciu lat) przeprowadził się z rodziną do Wołomina z Warszawy i od tej pory jest nieprzerwanie związany z naszym miastem. Honorowy prezes wygłosił krótkie przemówienie, w którym podziękował za piękny gest i odebrał liczne gratulacje. Potem głos zabrał Jerzy Turek i w przystępny sposób przedstawił ostatnie lata działalności PWKS-u, kładąc nacisk na zaprezentowanie uzyskanego w latach 2014-2018 dofinansowania ze strony władz miejskich. Na koniec wyszedł z inicjatywą mającą na celu zorganizowanie turnieju piłkarskiego z okazji przypadającej w tym roku setnej rocznicy nadania praw miejskich Wołominowi. Projekt ten ma zostać szczegółowo omówiony na spotkaniach zarządu.

Kluczowym punktem zebrania był wybór zarządu na kolejną kadencję. Na najważniejszą funkcję zarekomendowano dotychczasowego prezesa Przemysława Dzięcioła. Kandydat wyraził zgodę i przy 23 głosach za, swoim wstrzymującym i braku sprzeciwu pozostał sternikiem klubu. Po tym strategicznym ustaleniu zgłosił do zarządu – Jerzego Kacprzaka, Jerzego Szpańskiego oraz Adama Beredę i Jerzego Turka. Wyżej wymienieni otrzymali jednomyślną aprobatę zgromadzonych i zostali wiceprezesami. Natomiast w skład Komisji Rewizyjnej weszli: Sławomir Paciorek, Marek Stolarczyk, Marek Szczepański.

OSTATNI MECZ
25.06.19, 18:00 - Grodzisk Maz.
II BARAŻ O AWANS DO III LIGI


Pogoń Grodzisk Maz.
4:0
Huragan Wołomin
SPONSORZY
Miasto Wołomin

OSiR Wołomin

Czystość


Ladeks

Zina

ZEC
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.