NASTĘPNY MECZ
26.05.18, 17:00 - Płock
27 kolejka IV ligi


Wisła II Płock
-:-
Huragan Wołomin
AKADEMIA CSP
» Aktualności CSP
» Informacje o CSP
» Numer konta
» Plan treningów
» Obóz piłkarski
» Regulamin CSP
» Powołania i informacje o meczach weekendowych
KLUB
»Dane Klubu
»Trenerzy
»Historia
»Stadion
»Lista sponsorów
I DRUŻYNA
»Kadra
»Transfery
»Statystyki
»Archiwum statystyk
»Huragan - terminarz
»IV liga - tabela/wyniki
»IV liga - strzelcy
»Okręgowy Puchar Polski
II DRUŻYNA
»Kadra
»Strzelcy
»Huragan II - terminarz
»Klasa A - tabela/wyniki
»Okręgowy Puchar Polski
JUNIORZY
»Rocznik 1999 (U-19)
»Rocznik 2000 (U-18)
»Rocznik 2002 (U-16)
»Rocznik 2003 (U-15)
»Rocznik 2004 (U-14)
»Rocznik 2005 (U-13)
»Rocznik 2006 (U-12)
»Rocznik 2007 (U-11)
»Rocznik 2008 (U-10)
Najlepsi strzelcy
7 – Marcin Figiel
6 – Przemysław Górski
3 – Mikołaj Tokaj
OBECNIE ONLINE
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 493
Najnowszy Użytkownik: ~On
Dariusz Bratkowski na temat przyszłości i zakończonej rundy

Jesteśmy po efektownym, zwycięskim finiszu Huraganu w meczu z Jagiellonią II Białystok, który rozbudził apetyty wołomińskich kibiców na kolejny sezon, a czy został już podjęty temat Pana przyszłości na ławce trenerskiej naszego klubu i czy dalekie dojazdy do Wołomina nie stanowią bariery?
Rozmowy zostały zapoczątkowane już wcześniej, a jaki będzie ich finał, to się okaże po podjęciu wspólnych decyzji. Nie umiem na dzisiaj odpowiedzieć jak to się potoczy, ale dyskusje są w toku. Czekam na dokonanie oceny mojej pracy i wyrażenie stanowiska przez zarząd klubu, który ma na to czas i to do niego należy decydujące słowo. Dopiero w przypadku powodzenia rozmów będę mógł mówić o koncepcji budowy składu na przyszły sezon i pewne rzeczy trzeba przeanalizować oraz poznać stanowisko zawodników - kto chce z nich zostać i walczyć. Jak obejmowałem w kwietniu zespół Huraganu to wiedziałem jaka jest odległość do Wołomina i dojazd tutaj, jednak w życiu są wyzwania i trzeba je po prostu pokonywać i uważam, że nie jest to jakimś problemem.

Jaki mecz minionej rundy uznaje Pan za najlepszy w wykonaniu Huraganu?
Uważam, że wszystkie mecze miały swoją dramaturgię i poza spotkaniem z Aleksandrowem, to każdy pojedynek coś wnosił, dawał wiele do myślenia. Bardzo często brakowało postawienia tej kropki nad i, bo zaczynając od meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, to cały czas był prognostyk tylko, że on przyszedł nieco za późno. Następnym dobrym meczem był ten z Widzewem Łódź, chociaż tam zabrakło czegoś, z kolei w Tomaszowie Mazowieckim szybko stracona bramka trochę podcięła nam skrzydła. Gdybyśmy w tych starciach wykorzystywali sytuacje, które stwarzaliśmy, to nasza pozycja w tabeli byłaby inna, ale niestety taka jest piłka i uważam, że ostatnie spotkania pokazały, iż tutaj też zanotowaliśmy progres w wykorzystywaniu tych sytuacji, kiedy jest nas trzech, czterech, pięciu w polu karnym, a wcześniej był tam jeden osamotniony i linia obrony daleko.

Które elementy gry uległy poprawie, a nad którymi trzeba by było jeszcze popracować pod kątem występów w IV lidze?
Organizacja gry w drużynie wygląda obecnie nieźle. Musimy popracować jeszcze nad takim elementem jak strata piłki, gdy naprawdę jesteśmy już w takim szerokim ataku pozycyjnym oraz nad zabezpieczeniem pola. Na ten temat cały czas uczulałem zawodników, pracujemy nad tym, lecz nie zawsze się udaje. Wiadomo, że jest przeciwnik, którego trzeba szanować i piłka nożna to gra błędów i kto kogo lepiej oszuka, ten wygrywa. Mimo wszystko w każdym elemencie zrobiliśmy postęp.

OSTATNI MECZ
19.05.18, 11:00 - Wołomin
26 kolejka IV ligi


Huragan Wołomin
6:1
Bug Wyszków
SPONSORZY
Miasto Wołomin

OSiR Wołomin

Czystość


Ladeks

Zina

ZEC
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.