NASTĘPNY MECZ
26.05.18, 17:00 - Płock
27 kolejka IV ligi


Wisła II Płock
-:-
Huragan Wołomin
AKADEMIA CSP
» Aktualności CSP
» Informacje o CSP
» Numer konta
» Plan treningów
» Obóz piłkarski
» Regulamin CSP
» Powołania i informacje o meczach weekendowych
KLUB
»Dane Klubu
»Trenerzy
»Historia
»Stadion
»Lista sponsorów
I DRUŻYNA
»Kadra
»Transfery
»Statystyki
»Archiwum statystyk
»Huragan - terminarz
»IV liga - tabela/wyniki
»IV liga - strzelcy
»Okręgowy Puchar Polski
II DRUŻYNA
»Kadra
»Strzelcy
»Huragan II - terminarz
»Klasa A - tabela/wyniki
»Okręgowy Puchar Polski
JUNIORZY
»Rocznik 1999 (U-19)
»Rocznik 2000 (U-18)
»Rocznik 2002 (U-16)
»Rocznik 2003 (U-15)
»Rocznik 2004 (U-14)
»Rocznik 2005 (U-13)
»Rocznik 2006 (U-12)
»Rocznik 2007 (U-11)
»Rocznik 2008 (U-10)
Najlepsi strzelcy
7 – Marcin Figiel
6 – Przemysław Górski
3 – Mikołaj Tokaj
OBECNIE ONLINE
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 493
Najnowszy Użytkownik: ~On
Huragan – Jagiellonia II 5:4
14.06.2017, 17:00 – Wołomin – 34. kolejka III ligi
Huragan Wołomin – Jagiellonia II Białystok 5:4 (0:2)

Żółte kartki: Wielądek, Zaborowski, Derejko – Łupiński

Bramki: Kimura 68 (as. Żmuda), Kimura 72 (as. Wielądek), Kimura 84 (as. Wielądek), Lewicki 90 (as. Zaborowski), Górski 90 (+3; as. Żmuda) – Ostaszewski 8, Ostaszewski 33, Gajko 58, Ostaszewski 87

Huragan: Derejko – Żmuda, Zaborowski, Lendzion, Górski – Choiński, Wielądek – Jaszczak (56' Lewicki), Śledziewski (73' Lęgas) – Figiel, Kimura

Jagiellonia II: Karpieszuk – Kondraciuk, Kiczuk, Radecki, Pigiel – Łupiński, Polkowski, Ostaszewski – Giełażyn, Gajko (86' Prolejko), Wołczyński (55' Kaczmarczyk)

Pomeczowa wypowiedź trenera Dariusza Bratkowskiego:
Przede wszystkim chciałbym pogratulować chłopakom za walkę. W przerwie meczu powiedziałem im, że dzisiaj brakuje dwóch-trzech procent tej zadziorności oraz waleczności i jeszcze pierwsze piętnaście minut gry po przerwie w naszym wykonaniu było takie, że nie wierzyliśmy w pewne rzeczy i spotkanie z Ruchem pokazało, iż trzeba zostawić naprawdę dużo zdrowia i walki. Wtedy powiedziałem, że gwiazdą był zespół, natomiast dzisiaj też był zespół, ale brakowało tego ułamka czegoś w postaci agresji i podejścia, żeby ten pojedynek toczył się inaczej dla naszej drużyny i kwestia była taka, że dostaliśmy po prostu jedną bramkę potem drugą i ta agresja naszych zawodników była cały czas na tym samym poziomie. Uczulałem ich w przerwie, że jeśli strzelimy bramkę Jagiellonii, to wszystko wróci na właściwe tory. Przewaga przeciwnika była duża, jednak w piłce nożnej jak się zostawi serce na zielonej murawie, to oddaje. Stwarzaliśmy wiele sytuacji, lecz w pierwszej połowie zaprezentowaliśmy nieumiejętność ich wykorzystania, bo to było naszą bolączką przez cały sezon. W każdym meczu poza starciem z Aleksandrowem byliśmy zawsze bardzo blisko i stwarzaliśmy sytuacje, a rywal miał i po nich strzelał. Dzisiaj przy niekorzystnym wyniku udało nam się wykorzystywać sytuacje z drugiej połowy, ponieważ pierwsza połowa powinna skończyć się rezultatem powiedzmy 2:2 i nasze okazje w tamtej odsłonie też były bardzo klarowne. Jeszcze raz powtarzam - przede wszystkim serce i walka i zespół nie może przechodzić obok meczu.

ZDJĘCIA Z MECZU

Piłkarze Huraganu Wołomin w 34 kolejkach zdobyli 25 punktów i zakończyli trzecioligowe rozgrywki na szesnastym miejscu. Na bilans ten złożyło się: 7 zwycięstw, 4 remisy i 23 porażki oraz 27 bramek zdobytych i 84 stracone. W rundzie jesiennej nasi zawodnicy uzyskali 11 punktów (3-2-12 i bramki: 9-40), zaś w rundzie wiosennej zanotowali progres inkasując 14 punktów (4-2-11 i bramki: 18-44). Dorobek ten powoduje, że po rocznym rozbracie PWKS powróci do grupy północnej mazowieckiej IV ligi. To co czeka lokalne środowisko piłkarskie w przyszłym sezonie najlepiej obrazuje zdanie wypowiedziane przez trenera Andrzeja Prawdę w czasie niedzielnego meczu A-klasowych rezerw Huraganu z Escolą Varsovia – „Żeby się utrzymać trzeba będzie walczyć tak, jak o awans”. Ma to związek z tym, że zbliżające się rozgrywki mają być ostatnimi z dwiema czwartoligowymi grupami na Mazowszu. Oznacza to, iż szanse na pozostanie na tym poziomie zachowa prawdopodobnie jedynie po siedem zespołów z północy i południa regionu.
OSTATNI MECZ
19.05.18, 11:00 - Wołomin
26 kolejka IV ligi


Huragan Wołomin
6:1
Bug Wyszków
SPONSORZY
Miasto Wołomin

OSiR Wołomin

Czystość


Ladeks

Zina

ZEC
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.