Huragan – Jagiellonia II 5:4
14.06.2017, 17:00 – Wo?omin – 34. kolejka III ligi
Huragan Wo?omin – Jagiellonia II Bia?ystok 5:4 (0:2)

?ó?te kartki: Wiel?dek, Zaborowski, Derejko – ?upi?ski

Bramki: Kimura 68 (as. ?muda), Kimura 72 (as. Wiel?dek), Kimura 84 (as. Wiel?dek), Lewicki 90 (as. Zaborowski), Górski 90 (+3; as. ?muda) – Ostaszewski 8, Ostaszewski 33, Gajko 58, Ostaszewski 87

Huragan: Derejko – ?muda, Zaborowski, Lendzion, Górski – Choi?ski, Wiel?dek – Jaszczak (56' Lewicki), ?ledziewski (73' L?gas) – Figiel, Kimura

Jagiellonia II: Karpieszuk – Kondraciuk, Kiczuk, Radecki, Pigiel – ?upi?ski, Polkowski, Ostaszewski – Gie?a?yn, Gajko (86' Prolejko), Wo?czy?ski (55' Kaczmarczyk)

Pomeczowa wypowied? trenera Dariusza Bratkowskiego:
Przede wszystkim chcia?bym pogratulowa? ch?opakom za walk?. W przerwie meczu powiedzia?em im, ?e dzisiaj brakuje dwóch-trzech procent tej zadziorno?ci oraz waleczno?ci i jeszcze pierwsze pi?tna?cie minut gry po przerwie w naszym wykonaniu by?o takie, ?e nie wierzyli?my w pewne rzeczy i spotkanie z Ruchem pokaza?o, i? trzeba zostawi? naprawd? du?o zdrowia i walki. Wtedy powiedzia?em, ?e gwiazd? by? zespó?, natomiast dzisiaj te? by? zespó?, ale brakowa?o tego u?amka czego? w postaci agresji i podej?cia, ?eby ten pojedynek toczy? si? inaczej dla naszej dru?yny i kwestia by?a taka, ?e dostali?my po prostu jedn? bramk? potem drug? i ta agresja naszych zawodników by?a ca?y czas na tym samym poziomie. Uczula?em ich w przerwie, ?e je?li strzelimy bramk? Jagiellonii, to wszystko wróci na w?a?ciwe tory. Przewaga przeciwnika by?a du?a, jednak w pi?ce no?nej jak si? zostawi serce na zielonej murawie, to oddaje. Stwarzali?my wiele sytuacji, lecz w pierwszej po?owie zaprezentowali?my nieumiej?tno?? ich wykorzystania, bo to by?o nasz? bol?czk? przez ca?y sezon. W ka?dym meczu poza starciem z Aleksandrowem byli?my zawsze bardzo blisko i stwarzali?my sytuacje, a rywal mia? i po nich strzela?. Dzisiaj przy niekorzystnym wyniku uda?o nam si? wykorzystywa? sytuacje z drugiej po?owy, poniewa? pierwsza po?owa powinna sko?czy? si? rezultatem powiedzmy 2:2 i nasze okazje w tamtej ods?onie te? by?y bardzo klarowne. Jeszcze raz powtarzam - przede wszystkim serce i walka i zespó? nie mo?e przechodzi? obok meczu.

ZDJ?CIA Z MECZU

Pi?karze Huraganu Wo?omin w 34 kolejkach zdobyli 25 punktów i zako?czyli trzecioligowe rozgrywki na szesnastym miejscu. Na bilans ten z?o?y?o si?: 7 zwyci?stw, 4 remisy i 23 pora?ki oraz 27 bramek zdobytych i 84 stracone. W rundzie jesiennej nasi zawodnicy uzyskali 11 punktów (3-2-12 i bramki: 9-40), za? w rundzie wiosennej zanotowali progres inkasuj?c 14 punktów (4-2-11 i bramki: 18-44). Dorobek ten powoduje, ?e po rocznym rozbracie PWKS powróci do grupy pó?nocnej mazowieckiej IV ligi. To co czeka lokalne ?rodowisko pi?karskie w przysz?ym sezonie najlepiej obrazuje zdanie wypowiedziane przez trenera Andrzeja Prawd? w czasie niedzielnego meczu A-klasowych rezerw Huraganu z Escol? Varsovia – „?eby si? utrzyma? trzeba b?dzie walczy? tak, jak o awans”. Ma to zwi?zek z tym, ?e zbli?aj?ce si? rozgrywki maj? by? ostatnimi z dwiema czwartoligowymi grupami na Mazowszu. Oznacza to, i? szanse na pozostanie na tym poziomie zachowa prawdopodobnie jedynie po siedem zespo?ów z pó?nocy i po?udnia regionu.