25.03.2017, 14:00 – E?k – 20. kolejka III ligi

Bramki: D. ?widerski 22, D. ?widerski 67

E?k: Radzikowski – Zalewski, Berezovskyi, Gryko, Kuriata, Hryszko (75′ Jag?owski), Malinowski (80′ Kraska), Butkiewicz, Rosoli?ski (75′ M. ?widerski), Furman, D. ?widerski (84′ Jambrzycki)

Huragan: Chrostowski – Lewicki, Zaborowski, Lendzion, ?awcewicz – Choi?ski, Wo?niak (85' Kimura) – Jaszczak (70' Jasi?ski), ?ledziewski – Tokaj (75' Ndakiza) – Wiel?dek (46' Figiel)

Pomeczowa wypowied? trenera Andrzeja Grelocha:
My?l?, ?e troch? zabrak?o nam konsekwencji w grze mimo zdawania sobie sprawy z tego, ?e dru?yna z E?ku jest w gazie i tak jak my walczy o utrzymanie. Ponadto nasze b??dy w ustawieniu sprawi?y, i? tutaj przegrywamy. Bramki na 1:0 mo?na by?o unikn??, poniewa? t? akcj? powinni?my zdecydowanie wcze?niej przerwa? i nie powinien zawodnik przej?? czterech ludzi i wy?o?y? pi?k? na tacy. Po przerwie w momencie kiedy mieli?my przewag?, gdy prowadzili?my gr? te? da? o sobie zna? nieco brak konsekwencji w ustawieniu i to spowodowa?o, ?e dostali?my drug? bramk? i by?o po meczu. Podsumowuj?c - nie dali?my z siebie stu procent, troch? za bardzo chcieli?my prowadzi? gr?, a mo?na by?o zastosowa? prostsze ?rodki. Po zmianie stron grali?my z wiatrem, lecz tak na dobr? spraw? nie oddali?my ?adnego strza?u z dystansu i zamiast tego próbowali?my wjecha? do bramki. Zabrak?o wyci?gni?cia i rozci?gni?cia obrony gospodarzy i st?d taki wynik. Dokona?em dzisiaj kilku roszad w sk?adzie - pojawi? si? Igor Jaszczak i pozytywnie zaznaczy? swoj? obecno?? na boisku, z kolei od pocz?tku nie wyszed? Marcin Figiel, który nie czu? si? najlepiej w tygodniu, tak samo jak odpoczywaj?cy po poprzednim spotkaniu Jacek Koza. Je?li chodzi o bramkarzy, to nasza sytuacja nie jest w tej chwili do pozazdroszczenia, gdy? ?ukasza Derejko z powodu naderwania mi??nia dwug?owego czeka sze?? tygodni przerwy, jednak licz? na to, ?e uda mu si? wcze?niej wróci?. Natomiast Kuba Chrostowski co prawda wyleczy? si?, ale równie? wraca po kontuzji. My?l?, ?e na pojedynek z Drw?c? Nowe Miasto Lubawskie do kadry wróci tak?e Przemek Górski i oprócz bramkarzy wszyscy b?d? zdolni do gry.