Pi?te zwyci?stwo z rz?du na koniec rundy jesiennej
15 listopada 2014, 13:00 - Drobin - 16 kolejka IV ligi.
Skra Drobin - Huragan SKOK Wo?omin 1:5 (0:1)

?ó?te kartki (Huragan): Lewicki, Wiel?dek.

Bramki: Koziorowski '73 - Wiel?dek '3 (as. Barzyc), Wiel?dek '60 (as. Barzyc), Barzyc '63 (as. Wo?niak), Ma?ko '77 (as. Wiel?dek), Wiel?dek '80 (as. Ma?ko).

Skra: Waleria?ski – M. Lemanowicz, Kopczy?ski, Sawicki, R. Lemanowicz (46' Koz?owski) – Mielczarski, Koziorowski, Krysztofiak (46' M. Kwiatkowski), Miko?ajczyk, Gajewski – Tafli?ski (Jankowski).

Huragan: Chrostowski – Zakrzewski, Wo?niak, Górski, M?czkowski, Lewicki (80' Klepacki), Bazler (66' Ochman), Kope?, Polniak (55' Ma?ko), Wiel?dek, Barzyc.

Pomeczowa wypowied? trenera Piotra Sta?czuka:
Zanotowali?my seri? pi?ciu zwyci?stw, z czego trzy mecze zagrali?my w fantastycznym stylu, dwa w troszk? gorszym, co wynika?o g?ównie z mentalno?ci. Trzeba popracowa? nad ch?opakami, ?eby grali w pe?ni swoich mo?liwo?ci w ka?dym momencie meczu, ale czapki z g?ów dla ch?opaków za to czego dokonali, jak si? podnie?li, jak zako?czyli?my t? rund?.

Na pewno jest prawie, ?e pe?na rado??, bo jak wyniki pokazuj? i tabela, to mecz poprzedzaj?cy t? wspania?? seri? pi?ciu zwyci?stw, to by? mecz w Chodakowie, na który z perspektywy czasu patrzymy, ?e tam w pi?? minut przegrali?my pozycj? lidera po jesieni. Mamy w tej chwili trzy punkty straty do Bzury i jednym s?owem byliby?my na pierwszym miejscu.

Pozytywem jest na pewno druga po?owa, gdzie podkr?cili?my tempo, okaza?o si?, ?e mo?na pogra?, s? ch?ci, zespó? zacz?? bawi? si? i cieszy? si? gr? i to by?o bardzo pozytywne i od razu si? rozwi?za? worek z bramkami. Strzelili?my pi??, byli?my bardzo ofensywnie usposobieni i teraz ma?a szpila - pierwsza po?owa, w której za szybko strzelili?my bramk?, co spowodowa?o samouspokojenie. Nie mo?na by?o na t? pierwsz? po?ow? patrze?. Natomiast w drugiej bardzo mi?o si? to ogl?da?o.

Pomimo wysokiego zwyci?stwa najwi?kszym mankamentem jest takie podej?cie, ?e my i tak wygramy mecz, troszeczk? takie na pó? gwizdka. Spada wtedy zaanga?owanie, nie ma takiej ch?ci podej?cia pod gr?, rozrzucenia, tylko zaczyna si? gra statyczna, bo i tak ten mecz wygramy. Natomiast wymagam od swoich zawodników, ?eby przez 90 minut byli zaanga?owani, mieli inicjatyw?, ci?gle byli pod gr?, ci?gle byli skoncentrowani i w tym kierunku albo musimy szuka? zawodników, którzy podejm? si? takiego wyzwania, albo zmieni? mentalnie obecnych. Natomiast fajnie, ?e w takich nastrojach sp?dzimy ca?? zim?, ?eby te elementy, o których wspomnia?em mo?na by?o w spokoju wypracowa?.

Wszyscy s? do dyspozycji oprócz Daniela Dylewskiego. W czasie poprzedniego meczu z Przasnyszem wybi? bark i ma trzy tygodnie przerwy. Mia?o to miejsce w rzekomo symulowanej sytuacji, po której móg? by? karny. Co najmniej do ko?ca listopada jeste?my w treningu i by? mo?e uda si? to troszeczk? przed?u?y?. Ju? dzi? my?limy o nowych rozgrywkach, o okresie przygotowawczym. W sobot? o 11:00 w Karczewie planowany jest mecz z Mazurem. Je?eli pogoda pozwoli, to w kolejnym tygodniu te? spróbujemy zagra? jaki? mecz i miejmy nadziej?, ?e dojdzie do skutku.