Drugi raz z rz?du Huragan inkasuje trzy punkty
18 pa?dziernika 2014, 11:00 - Warszawa - 14 kolejka IV ligi.
Olimpia Warszawa - Huragan SKOK Wo?omin 1:3 (1:1)

?ó?ta kartka (Huragan): Barzyc.

Bramki: Popis '22 - Dylewski '16 (k), Wo?niak '61 (as. Ochman), Dylewski '87 (as. Bazler).

Huragan: Chrostowski – M?czkowski, Wo?niak, Górski, Ochman, Lewicki, Bazler, Ma?ko (90' Lewandowski), Polniak (83' Dobrzeniecki), Dylewski, Barzyc.

Pomeczowa wypowied? trenera Piotra Sta?czuka:
Bardzo mi?o jest wygra? mecz i to jeszcze w takim stylu. Potwierdzili?my form? sprzed tygodnia, a wygrali?my na trudnym terenie, bo Olimpia jest rzeczywi?cie bardzo dobrze zorganizowanym zespo?em w defensywie, nastawionym na gr? z kontry, gdzie maj? szalenie szybkich zawodników z przodu, szczególnie z numerem 16. i taki niewysoki ch?opak z 11.

W pierwszej po?owie pope?nili?my jeden b??d, gdzie prowadz?c 1:0 dali?my si? skontrowa? po naszym sta?ym fragmencie gry i stracili?my bramk? na 1:1, co niepotrzebnie podci??o ch?opakom skrzyd?a, bo meczu si? nie wygrywa w pierwszej po?owie, ani w 60. minucie, tylko mecz trwa 90 minut i powiedzieli?my sobie w przerwie, ?eby gra? konsekwentnie. Troszk? szybciej ni? w pierwszej po?owie i zespó? to zrobi?.

Zas?u?enie pod pe?n? kontrol? wydarze? na boisku strzelili?my w drugiej po?owie przepi?kne bramki. To co Waldek Wo?niak uderzy? po rzucie ro?nym z przewrotki, to stadiony ?wiata. Kontra i podanie Piotra Bazlera do „Dyliego” i zimna krew Daniela, równie? stadiony ?wiata. Takie mecze chce si? ogl?da?, chce si? gra? i my?limy ju? o kolejnym spotkaniu. Zrobimy wszystko ?eby dobrze si? do niego przygotowa? i utrzyma? ten poziom, który obecnie prezentujemy.

Mieli?my troch? k?opotów kadrowych. Seba Zakrzewski wypad? ze sk?adu po urazie stawu skokowego z zesz?ego tygodnia, ale jego kontuzja nie jest na tyle gro?na ?eby pauzowa? przez d?u?szy czas i dzisiaj nie chcieli?my niepotrzebnie ryzykowa?. Micha? Kope? te? wypad? z powodu problemów zdrowotnych, jednak równie? b?dzie szybko gotowy do grania i powinien doj?? na sobotni mecz.

Wiedzieli?my ju? du?o wcze?niej, ?e Rafa? Wiel?dek za czwart? ?ó?t? kartk? pokutuje, ale w sobot? b?dzie brany pod uwag?. Tak jak powiedzia?em ch?opakom w tygodniu, w szatni, ?e ten zespó? to nie jest jedenastu zawodników, tylko to jest pe?na kadra dwudziestu jeden ch?opaków, którzy chc? gra? i wszyscy s? gotowi do grania. Dzisiaj te? to udowodnili ci co weszli do grania, ?e warto na nich stawia?.